Genç kız kardeşlerimiz neden bu kadar takıntılı?

Merhaba arkadaşlar sitede bu aralar çok sık görmeye başladığım bir konu " TAKINTILIYIM " adı altında " PARANOYAK " düşünceler. Gördüğüm kadarıyla toplumumuzda büyük oranda mevcut böyle insanlar. Peki biz ne yapmalıyız bu konu hakkında , aşırılık içeren arkadaşlardan nasıl korunabiliriz ya da onlara yardım edebilir miyiz? Aşırı kibir , ego , kıskançlığı da bu kategoriye ekleyebiliriz. Görüşlerinizi bekliyorum yardımcı olmak istiyorum bu arkadaşlarımıza 😇😇

• Evet , genç kızlarımız çok takıntılı
    70%(7)80%(12)Oy Ver100%(5)
  • Hayır , hiçte bile değiller hıh.
    10%(1)7%(1)Oy Ver0%(0)
  • İkisine de katılmıyorum / Diğer
    20%(2)13%(2)Oy Ver0%(0)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• iffetli kardeşim, bir tek kızlarda mı var bu takıntılar

0|1
    0|0
    • Ben genellikle pembe soruları okuyorum kardeşim orada okuduğum sorulardan yola çıkarak bu soruyu sorma gereği duydum. İllaki erkekler de de vardır ama ben kadınların daha takıntılı olduğu görüşüne vardım şu an askerdeyim etrafımda birsürü erkek var görüşüm bu yönde ama kesinlikle ezmek , küçümsemek , yargılamak amacıyla sormuyorum erkekler hakkında konuşursak onlar hakkındaki görüşlerimi de açık bir şekilde ifade edebilirim.

• kızlar-erkekler herkes aynı değildir. biraz da sana öylesi denk gelmiş diyelim. umarım fikirlerine uygun, daha rahat, kompleksli olmayan biri çıkar karşına.

• Kesinlikle aynı değil kardeşim ama toplumdaki kadınlarda bana aykırı birsürü şey mevcut sadece gördüğümde anlayabileceğim içlerini saymıyorum. Tabiki aynı değilller kardeşim ama en azından bir tane de olsa katlanılamayacak huylarımız vardır 😀 İnşallah kardeşim yoksa yandık demektir 😆

En İyi Erkek Görüşü

• evet bencede normal gundeliginde o kadar çok mutluymuş gibi yapıp buraya gelip sorunlarını anlatan kizlar varki.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle huylarım yoktur

0|1
    0|0
  • yardım etmek adına yapılabilecek bir şey gelmiyor aklıma

0|1
    0|0
    • Bende düşündüm bu konu hakkında çok soru okudum şöyle bir sonuca varıyorum " Ne yaparsam yapayım Asla huyundan vazgeçmeyecek " diyorum kendi kendime üzülerek yorum yapmadan soruyu kapatıyorum.

• istediğinde bırakabileceğini düşünüyorsan zararı olamaz zaten.. neyse uzatmayayım iyi akşamlar :)

• Mantıklı.. Sana da iyi akşamlar😀

• Elhamdulillah degilim

0|1
    0|0
    • Hiç mi aşırı düşüncelerin yok akrenim inat , kıskançlık , paranoya , beğenilme vb? Gerçekten yoksa tebrik ederim çünkü paranoyak kadınlar ömür çürütür senin gibi kadınlar ömüre ömür ve huzur katar

• Nasıl düşüncelerin varki

• Toplumun sahip olduğu bütün düşüncelere karşıyım mantığa aykırı ve insanlığı yanlış yönlendiren , sorgulamamalarına sebep olan birsürü şey uzun konu istersen özelden paylaşayım.

• Evet , genç kızlarımız çok takıntılı

0|1
    0|0
    • Peki hiç takıntılı olmayan var mı ya da bu durumu çözmek için yapabileceğimiz birşey var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...