Genç kız kardeşlerimiz neden bu kadar takıntılı?

Merhaba arkadaşlar sitede bu aralar çok sık görmeye başladığım bir konu " TAKINTILIYIM " adı altında " PARANOYAK " düşünceler. Gördüğüm kadarıyla toplumumuzda büyük oranda mevcut böyle insanlar. Peki biz ne yapmalıyız bu konu hakkında , aşırılık içeren arkadaşlardan nasıl korunabiliriz ya da onlara yardım edebilir miyiz? Aşırı kibir , ego , kıskançlığı da bu kategoriye ekleyebiliriz. Görüşlerinizi bekliyorum yardımcı olmak istiyorum bu arkadaşlarımıza 😇😇

• Evet , genç kızlarımız çok takıntılı
    A seç
  • Hayır , hiçte bile değiller hıh.
    B seç
  • İkisine de katılmıyorum / Diğer
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• yardım etmek adına yapılabilecek bir şey gelmiyor aklıma

0|1
    0|0
    • 4gün

Bende düşündüm bu konu hakkında çok soru okudum şöyle bir sonuca varıyorum " Ne yaparsam yapayım Asla huyundan vazgeçmeyecek " diyorum kendi kendime üzülerek yorum yapmadan soruyu kapatıyorum.

• 4gün

istediğinde bırakabileceğini düşünüyorsan zararı olamaz zaten.. neyse uzatmayayım iyi akşamlar :)

• 4gün

Mantıklı.. Sana da iyi akşamlar😀

• iffetli kardeşim, bir tek kızlarda mı var bu takıntılar

0|1
    0|0
    • 4gün

Ben genellikle pembe soruları okuyorum kardeşim orada okuduğum sorulardan yola çıkarak bu soruyu sorma gereği duydum. İllaki erkekler de de vardır ama ben kadınların daha takıntılı olduğu görüşüne vardım şu an askerdeyim etrafımda birsürü erkek var görüşüm bu yönde ama kesinlikle ezmek , küçümsemek , yargılamak amacıyla sormuyorum erkekler hakkında konuşursak onlar hakkındaki görüşlerimi de açık bir şekilde ifade edebilirim.

• 4gün

kızlar-erkekler herkes aynı değildir. biraz da sana öylesi denk gelmiş diyelim. umarım fikirlerine uygun, daha rahat, kompleksli olmayan biri çıkar karşına.

• 4gün

Kesinlikle aynı değil kardeşim ama toplumdaki kadınlarda bana aykırı birsürü şey mevcut sadece gördüğümde anlayabileceğim içlerini saymıyorum. Tabiki aynı değilller kardeşim ama en azından bir tane de olsa katlanılamayacak huylarımız vardır 😀 İnşallah kardeşim yoksa yandık demektir 😆

• Elhamdulillah degilim

0|0
    0|0
  • Öyle huylarım yoktur

0|0
    0|0
  • Evet , genç kızlarımız çok takıntılı

0|0
    0|0
    • 4gün

Peki hiç takıntılı olmayan var mı ya da bu durumu çözmek için yapabileceğimiz birşey var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• evet bencede normal gundeliginde o kadar çok mutluymuş gibi yapıp buraya gelip sorunlarını anlatan kizlar varki.

0|1
    0|0
  • yakın

0|0
    0|0
Yükleniyor...