Bir insanı ne kadar sürede unutursunuz?

Arkadaş , sevgili vs ne kadar surede unutursunuz? Unutmaktan kasıt eskisi kadar konuşmamak arayıp muhabbet etmemek vs..

1|1
23|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Unutamazsın zamanla alısırsın kanks

0|0
    0|0
  • O bana 1 adim atarsa ben ona uçarım o bir geri adım atarsa geri adım atmaya bile erinirim herşey karşıdakine bağlı

0|0
    0|0
  • Unutmam..

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorsam 1 ayda

0|0
    0|0
  • Çok kısa bir sürede

0|0
    0|0
  • simdi şöyle sevgiliyi ya da hoslandigin kizi ne kadar surede unutursun diye soruldugunu varsayalim. Gercekten cok sevdiysenneger cok zor hele arada hala karsilasiyorsaniz... benimkisi 7 aylik bir iliski sonucunda aralik 24 te 1 yil olucak su aralar adam akilli unutuyor gibi oluyorum ama hep biryerden is oralara cikiyor arkadasa gelecek olursak gercek dost zaten unutulmaz herkes te dost olamaz normal arkadaslar zaten gelip gecici bir yere kadar...

0|0
    0|0
  • Tek sevdiğimi bekliyorum oda evleneceğim kızdır unutmak degil.. Bir ömür kalbimden çıkmaz

1|0
    0|0
  • Unutmam. Onlar benim bir parçam. Bir zamanlar o günleri yaşarken çok mutlu olmuştum. Ben yaşadığım hiç bir şeyden pişman değilim. Bu gökhanı onlara borçluyum. Umarım hep mutlu olurlar

0|0
    0|0
  • 1 hafta içinde unutur hayatıma dvam ederim...

0|0
    0|0
  • İki gün sonra unuturum...

0|0
    0|0
  • değişir

0|0
    0|0
  • Unutamadim ama olsundu. Arkadasi 1 ayda unuturken sevgilimi 3 senedir unutamadim

0|0
    0|0
  • 1 saat içerisinde unutabilirim.

0|0
    0|0
  • Ben kimseyi unutmam.

0|0
    0|0
  • ölene kadar unutmam

0|0
    0|0
  • Sevgili olmadan unutamadım. Olsam vay halime. Kendini başka konularla meşgul et. Yoksa sürekli akılna gelir. Süre kişiden kişiye değişir.

0|0
    0|0
  • Hiç ölçmedim süresini.

0|0
    0|0
  • Olsa ilcı kendi kafama sürçem 😣

0|0
    0|0
  • saniyelik benim icin

0|0
    0|0
  • 1 Ay

0|0
    0|0
  • hiçç

0|0
    0|0
  • yeni birine merhaba diyerek onu tanıyarak unutabilirsin sadece o yer dolmalı :)

0|0
    0|0
  • Unutmam

0|0
    0|0
  • Ne kadar sevdiğine bağlı...

0|0
    0|0
  • 10 saniye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• insandan insana degsiir o

0|0
    0|0
  • Nekadar sevdigine baglı

0|0
    0|0
  • Unutmak diye bir şey yoktur, alışmak vardır. 2-3 haftada alışırım artık ama arada yinede aklıma gelir

0|0
    0|0
  • Onemli biriyse yani canimi yakmadan ayrilysam unutmam... Ama beni uzmesi nedeniyle ayrildiysam birkaç ayda unuturum

0|0
    0|0
  • Hayatimdaki yerine bagli. Surekli gorursem unutamam ama hic karsilasmazsak bir 9-10 aya unuturum sjsj

0|0
    0|0
  • zamanla

0|0
    0|0
  • Ne kadar hasar bıraktığına ya da ne kadar sevdiğime bağlı.

0|0
    0|0
  • Ne kadar sürede alıştıysan

0|0
    0|0
  • ben cabuk unuturum ama sevdigim kisiyse biraz zaman ala bilir sora eskisi kadar umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Unutmam neden unutayım ki vazgeçerim olur biter

0|0
    0|0
  • Arkadaşları hemen silebilirim çok uzun olmadıysa 1 yıllığı da silerim ama 3-4 yıl zor olur sevgili de ise süresi bagli

0|0
    0|0
  • bir günde unuturum

0|0
    0|0
  • 1 yıl da anca

0|0
    0|0
  • Konuşmayı bıraktığım gün

0|0
    0|0
  • zamanla unutuluo

0|0
    0|0
  • en fazla 1 hafta

0|0
    0|0
  • Bunun bir süresi olmuyor. O kisin yerine baskasi gelnice unutuyorum.

0|0
    0|0
  • Çok zaman alır

0|0
    0|0
  • 1 sene oldu hâlâ konuşuyoruz ayrılamıyoruz ama beraber de olamıyoruz

0|0
    0|0
  • aslında bir süresi yok bunun, verdiği zarara göre değişir..

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir. bir yerde okumuştum insan önce şunu bilmeli unutmak kelimesi un dan çıkmış bildiğimiz un yani hamur işi unutmak için un ufak etmek gerekiyormuş birini bütün olarak unutamazmışsın zaten öyle pat diye unutulmazmış yavaş yavaş gidermiş gözleri kaşı burnu ile kulağı sesi ve kokusunu yavaş yavaş unuturmuşsun unuttuğun zaman da o kişi olmazmış unuttuğunu bile unuturmuşsun başka şeyleri bilmem ama unutmanın en iyi ilacı zaman biraz zamanla herşeyi unutursun.

0|0
    0|0
  • Valla unutrm ben takmam

0|0
    0|0
  • unutamadım ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...