Çocuklar Cennete gitti. Katilleri için yaşasın Cehennem. Canım Adanam bu yanan canların bedelini kim ödeyecek?

Ne diye yangın kapısını kilitlersin. Ufacık çocuklar sevgilileriyle mi buluşmaya kaçacak? Bombada Patlayan canlar, Ateşte yanan canlar, Düşman silahıyla kanayan yaralar. Ne zaman bitecek ne zaman önlem alınacak. Allah sonumuzu hayır etsin...

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de belli başlı kaideler vardır:
    1- Daima fakir, fukara halk ve onların çocukları daha çok ölür.
    2- Ölen, yiten, giden, kolunu bacağını kaybeden olduktan sonra önlem alınır.
    3- Olayların sorumlusu olan sorunlu insanlar kıçlarını koltuklarından ayırmak istemedikleri için asla suçlamaları kabul etmez ve istifa etmez.
    4- Bizim halkımızın büyük çoğunluğu maldır. Sorgulamaz, unutmaya ve itaat etmeye alışkındır!
    Bakın haberlere...
    Kaç gündür kararlı bir eylemin ardından nihayet Güney Kore devlet başkanı istifa etti. İşte, bu bizde yok!

0|0
    0|0
    • 3gün

önlem nerede? önlem alınıyorsa bu canlar neden toprağa gitmeye devam ediyor. Yarın bir gün senin benim bir bomba patladığında ölüp gitmeyeceği ne malum. Önlem yok hiç olmadı da.

• 3gün

Önlem?
      301 Madencimizin hayatına kıyılırken önlem mi vardı?

• 1gün

Teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Anneler babalar artık şu tarikatlara cemaatlere güvenipte çocuklarını emanet etmesinler. Devlet de bütün tarikat, cemaat, özel tüm yurtları ya denetim altına alacak,(ki bence hepsi toptan kapatılmalı), ya da öğrencilere yurt imkanı sağlayacak, yurt koşulları standartların üzerine çıkarılacak. Bunun çaresi bu. Hala çok sinirliyim, şimdide başbakan yardımcısı çıkıp yangın merdiveni kilitli değildi diye açıklama yapıyor. Kim suçlu o zaman? Yangın merdiveninin dibinde yanarak ölen o çocuklar mı?

0|0
    0|0
    • 3gün

orda dur iste bana dinimi kitabimi öğreten süleymanlı yurtlari
      feto denen lanetlerle karıştırma
      3 yıl kaldim bilmeedigin ön yargı da bulunma ve o ölen kardeşlerime sen den fazla üzüldüğümü bil yeter

• 3gün

@harunates kalankar çok yakın arkadaşlarımdı. Okula geldikleri zaman hocalar odalarını, dolaplarını iç öamaşırkarına kadar karıştırırlardı. Pencereden bile bakamazlardı o derece. Zaten fazla dayanamadılar iki üç ayda ayrıldılar. Öyle yurtlarda kalıpta sonradan psikolojik tedavi gören tanıdıklarım da oldu. Dikkat edersen sadece süleymancıların yurtlarına laf atmadım, tüm tarikat ve cemaat yurtlarını kastettim.

• 3gün

etme süleymanlı yurtlarini ve süleymancı değil süleymanlı kariştırma yok 2010 da 2009 2008 de yoktu 2016 yilin da mi iç camasiri karistiracaklar içeriye erkeğin girmesi yasak çünkü doğru ve dinini öğretiyor sana ülkem Müslüman ülkesi 5 yaşın da çocuk KURÂN okuyorsa gurur duymak gerekir eleştirmek değil

Erkekler Ne Diyor 5

• Bedduadan başka edilecek birşey Yok kahrolsun cemaat zihniyeti...

0|0
    0|0
  • Off off

0|0
    0|0
  • Amin Allah sonumuzu Hayır etsin.

0|0
    0|0
  • beyinsizler ondan

0|0
    0|0
  • Az önce başbakan yardımcısı veysi kaynak; yangın kapısının kilitli olmadığını hergün kilitli olmasının aksine o gün kapıların açık olduğunu söyledi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Camur atmaya hevesli ne kadar insan var yazik!

0|0
    0|0
Yükleniyor...