Sorum var kısacık bakar mısın?

Aranızda anarşizmi mantıklı bulan destekleyen veya benimseyen var mı? merak ettiğim bir kaç soru var? sorum var kısacık bakar mısın ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• beennn sonuna kadar

0|1
    0|0
    • 9gün

merak ettiğim mevzular buraya mı yazayım özele mi biraz uzun gibi sorum ve neticelerim

• 9gün

anarşist halklar bir toplum oluşturur mu eğer bir toplum varsa topluma önderlik edecek içgüdüsel sezgilerimizden kaynaklı biri lider statüsüne devinimle yükselemez mi diğer sorum anarşist halklar temei ihtiyaçlarını gidermek için sanırım kaynak temelli beslenicek tarıma dayalı yaşıycak sanayi geliştirmek istiyorsa kendisi için yapıcak yani ne yapıyorsa lazım olandan fazlasını yapmıycak kazanması gerekenden fazla bir geliri olmıycak (parayı kastetmiyorum) e bu durum insanın kendini geliştirmesine engel olur mu yoksa özgür düşünce zaman içinde üretime katkı sağlar mı bunun bir kurallar zinciri var mı? paranın olduğu yerde anarşizm yürümez diye düşünüyorum, sonuçta halkları sınıflara proleterya ve burjuvazi biçimi kategorilere bölmek paranın işi anarşizmde bunlar olmadığına göre para kullanılmadan kaynakm temelli bir sistem üzerinden yaşam devam edicektir. bunun anarşizmin uygulanış şablonu gibi bir video veya anltım mevcut mu kitap falan?

• 8gün

bkcm snra

Erkekler Ne Diyor 1

• anarşi ağır bir tatlı gibidir başta çok güzel gelir ama azcık fazlası baymaya baslar

0|1
    0|0
Yükleniyor...