Kişisel haklarımız çiğnendiği halde neden kimse harekete geçmiyor?

Adanada öğrenci yurdunda çıkan yangında ölen kişilerin haklarının çiğnendiğinin farkında mısınız? Sırf ucuz diye bir çok şeyden mahrum olduğumuz halde neden hala bu kadar sessiziz? Neden insanlar ihmaller karşısında hayatlarını kaybediyorlar? Bunlara susmamız ne kadar doğru?

0|0
1|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Süleymancıların yurdu, kusura bakmayın da cemaat yurdunda ölenler bu olanlara 'Takdir-i ilahi' mantığında yaklaşıyordur, boşuna sesinizi yormayın o yüzden.

Devlet de cemaatlere hiçbirşey yapmaz, Fetö'den ders mi aldılar sanıyorsunuz? Bu tip cemaatlerden bolca yetişen bir güruhun iti olmaktan başka şey bilmeyen neferlere ihtiyacı var adamların.

0|0
    0|0
  • savunma bakanını eğitim bakanı yaparlarsa.. yani böyle olaylarda siyaseti karıştırmak istemiyorum ama düzenlemek onların elinde.. bir çok yurt tehlikeli.. bundan 1 ay evvelde kız öğrenciler kaçırılmıştı yurttan

0|0
    0|0
  • Az kaldı her şey yakında sona erecek
    Ülke ayağa kalkacak

0|0
    0|1
  • Bazı şeylerin olması için birilerinin feda mı edilmesi gerekiyor. Şimdi mi aklınız başınıza devşirdi

0|0
    0|0
  • Adalet ile eşitlik arasında çok fark var

0|0
    0|0
  • Buradaki ihmal nedir? Ya da insanlar ne yapmalı sokaklara mı dökülmeli?

0|0
    0|0
  • Ölenler kızmış. Erkek olsalar daha çok üzülürdüm

0|0
    1|0
  • toplumun %50sinden fazlası aynı zihniyete sahipse, sen ben sesimizi çıkarttığımızda arkamızda bizden yana olduğunu söyleyenlerden kimseyi bulamayıp tek başımıza kalıyosak, bu yaşananlar ve yaşanacaklar bize hak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ne biliiimmmmmmm

0|1
    1|0
Yükleniyor...