Bir kaç dabbe filmi izledim ve şu sonuçlara vardım bilmem katılır mısınız?

Arkadaşlar Dabbenin son çıkan filmlerinden bir kaç tanesini izledim ve şunu fark ettim. İnsanların bu film serisinden bu kadar korkmalarının sebebi bence. Sıradan konuşma seslerinin düşük seste tutulup korkulacak kısımların ise bir anda son ses rahatsız edici bir şekilde kulağı cızırtacak şekilde verilmesi. 2. etken ise çocukluktan bu yana Türk insanın aklına sokulan cinlerin insan psikolojisinde ki üstünlüğü neredeyse hepimiz küçüklükten beri cinler ile korkutuluyoruz benim düşüncelerim bunlar siz ne dersiniz bilemem. Umarım artık bizde dünya sinemasına uygun herkese hitap eden cinsten korku filmleri çekmeye başlarız

0|0
2|6

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen baydi bu tür korku filmleri😒😒

0|0
    0|0
  • hahajaha evet kücüklükten beri cinlerden korkarim korkuttlr bnii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dünya sinemasına uygun herkese hitap eden cinsten korku filmi demişsin :D

Yabancıların yaptığı korkularla aynı şeyi işliyoruz aslında, onlarda şeytan çıkarma bizde cin oluyor

0|0
    0|0
    • 8gün

Demek istediğim güzel kardeşim The Texas Chainsaw Massacre , The Ring, The Shining,
      Busanhaeng gibi şeyler dini etkenlerden biraz daha uzak korku filmleri

• 8gün

Demek istediğini anladım ama o lafına katılmadığımdan bahsettim, belkide dünya sinemasına uyduğumuz 1-2 tarzdan biridir korku.. Üstte yazdığın ses hakkında dediklerinde neredeyse pek çok korkuda var

• Yani evet inançlarımız üzerinden, korku yaratılmaya çalışılması ve sahnelerin bir anda yüksek ses ile izletilmesi buna etken.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan, bir de dini kullanarak hiç alakası olmayan konular ile film yapan bir topluluk. Bunlara itibar edilmemesi gerekir.

0|0
    0|0
  • Bilinmedikleri için korkuluyor bunun kucuklukle alakası yok ki insan bilmediği şeyden korkar

0|0
    0|0
  • Korku filmi. seyretmiyorum o yüzden perili ev terkedilmiş kasaba ya da gözükmeyen bir katil çok banal ve sıradanlar

0|0
    0|0
  • Evet aynen öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...