Güzel kokmak bizim işimiz

Kızlar acil öneri lazım

Arkadaşlar merhaba ben çok etkili kokusunu duyulduğun da insanlara (muhteşem bir koku ) dedirtebilcek bir parfüm var mıbayanlar için ben kullandıklarımı söyleyeyim size bunlar da çok tutuluyor. çevrem tarafından ama ben yeni koku istiyorum ..

Carmina var satışa kapalı İnternetten temin ediyorum muhteşem bir kokudur... Flormar'ın mavi şişede FEEL diye bir kokusu var o dehşet bişey... Son olarak favorim AVON her ne kadar sağlıklı bulmasam da İNDENSENCE var önerilerinizi bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Armani she al ömür boyu kullan

• :) deniycem

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben armani diamond ve armani code kullanıyorum gayet etkili parfümler.

• Kokladığımız şeylerin bazıları ''Çok güzel parfüm'' bazısı ise ''Çok güzel ten'' dedirtir...

• White Musk. ayri birsey diger parfumler ayri birseydir.

Bu tarz super sahane mis gibi kokayim diyorsaniz Body Shop urunu olan White Musk kesinlikle tavsiye ederim..

• pembe olan sonradan cikti,o da guzel ama mor olani alacaksin,mor 25 yildir dunyada tek

• pisman olursan gel paran iade :)

diger urunlerine de goz gezdirebilirsin.

ozellikle white musk kokusu neyden yapilmis arastirmani oneririm.insani bitiriyor o koku..

• şişe rengi pembemi mormu

• Öncekileri Göster
  • Kadınların baş döndüren kokular kullanması çok güzel..

yanımızdan geçince ya da asansörde güzel oluyor

• bu kadar uğraşana kadar al bir arap sabunu yıkan onla :D eskidn parfüm mü vardı :D

• doğru eskiden tezek kokusu vardır :D ninelerimiz ahırda tezek ten parfüm yapardı :D:D:D

• :) vardı tabi ki ama şişede değil herkes kendi parfümünü yapardı sıvı değildi kokular dünya gelişti :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Victor&rolf flowerbomb. Muhtesem bir kokusu var okadar parfumum oldu ama bundan vazgecemedim !

• Boss xxx adamın biri 3,5yıldır bu kokuya asıldı gitmiyor kendi kokum sanıyor ne desem anlamıyor

• hypnotic poison'ın kendine has hoş yanık vanilyamsı bir kokusu vardır ,dişibir kokudur ve her kullandığımda muhakkak soran olur , ancak kesinlikle yaz kokusu değil . Yaz için mutlaka marc jacobs daisy fresh olanını dene enfes bir kokudur . daisy'n klasik olanı değil fresh olanı . chloe pembe fyonk klasik olanı da temiz , saf bir kokudur o da çok güzel .Eğer yoğun yanık bir vanilya kokusu istersen de the body shop vanilla parfümünü öneririm , vücüt losyonuyla beraber enfestir kalıcılıgı da vücüt losyonuyla desteklendiğinde çok iyidir

Yükleniyor...