• Sor
  • Bence

Güzel kokmak bizim işimiz

Kızlar acil öneri lazım Arkadaşlar merhaba ben çok etkili kokusunu duyulduğun da insanlara (muhteşem bir koku ) dedirtebilcek bir parfüm var... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 6

• Kokladığımız şeylerin bazıları ''Çok güzel parfüm'' bazısı ise ''Çok güzel ten'' dedirtir...

• White Musk. ayri birsey diger parfumler ayri birseydir.Bu tarz super sahane mis gibi kokayim diyorsaniz Body Shop urunu olan White Musk kesinlikle tavsiye ederim..

• yarın alıyorum :)

• Öncekileri Göster
    • pisman olursan gel paran iade :)
      diger urunlerine de goz gezdirebilirsin.
      ozellikle white musk kokusu neyden yapilmis arastirmani oneririm.insani bitiriyor o koku..

• pembe olan sonradan cikti,o da guzel ama mor olani alacaksin,mor 25 yildir dunyada tek

• Ben armani diamond ve armani code kullanıyorum gayet etkili parfümler.

• Kadınların baş döndüren kokular kullanması çok güzel..yanımızdan geçince ya da asansörde güzel oluyor

• bu kadar uğraşana kadar al bir arap sabunu yıkan onla :D eskidn parfüm mü vardı :D

• :) vardı tabi ki ama şişede değil herkes kendi parfümünü yapardı sıvı değildi kokular dünya gelişti :)

• doğru eskiden tezek kokusu vardır :D ninelerimiz ahırda tezek ten parfüm yapardı :D:D:D

Kızlar Ne Diyor 3

• hypnotic poison'ın kendine has hoş yanık vanilyamsı bir kokusu vardır ,dişibir kokudur ve her kullandığımda muhakkak soran olur , ancak kesinlikle yaz kokusu değil . Yaz için mutlaka marc jacobs daisy fresh olanını dene enfes bir kokudur . daisy'n klasik olanı değil fresh olanı . chloe pembe fyonk klasik olanı da temiz , saf bir kokudur o da çok güzel .Eğer yoğun yanık bir vanilya kokusu istersen de the body shop vanilla parfümünü öneririm , vücüt losyonuyla beraber enfestir kalıcılıgı da vücüt losyonuyla desteklendiğinde çok iyidir

• Victor&rolf flowerbomb. Muhtesem bir kokusu var okadar parfumum oldu ama bundan vazgecemedim !

• Boss xxx adamın biri 3,5yıldır bu kokuya asıldı gitmiyor kendi kokum sanıyor ne desem anlamıyor

Yükleniyor...