Ablam bana düşman gibi bakıyor?

bir pazar akşamı nişanlısıyla yemeğe gideceklerdi sonra biz de başka yerde yemeğe gidiyorduk orda yemek yiyip eve dönüyorduk , nişanlısının evi yakındı bizim eve. Ordan geçerken arabasını ve evin ışığı gördük ama ben tabi bişey demedim sonra annemle babam şüphelendi burdamı acaba diye bende boşver bence değil dedim sonra işte annem ablamı aradı nerdesin diye biyerdeyiz arabasızla geldik falan diye annem babam inanmadı ablama. Sonra bir saat oldu ablam instagrama yemek fotoğraf koymuştu bende dedimki ikinizin fotografı koysanız ne iyi olurdu dedim sadece kendi adımakonuştum. Sonra annemle babam kalk gidelim dedi o eve dedi saçmalama dedim o evde başka biri vardır falan dedim yok dedi gidiyoruz sende gel dedi bendr gittim oturdum ablamı görmek için bakıyorlar takip ediyorlardı sonra baktılar ablam ve nişanlısı evdeymiş annemle babam çok sinirlendi. Tabiki annemle babam oraya basmadı da gizlice takip ettiler. Sonra işte ablam eve geçti annem çabuk eve git dedi diye o geldi eve sonra bizde geldikeve gelir gelmez kavga çıktı hemde nasıl kavgaydı neyse bende özel olarak gittim sen niye anneme ağır şeyler söylüyorsun ayıp değilmi sonra bana rezilsiniz hepiniz hepiniz rezil oldunuz dedi bende çıktım odadan kalbimi çok kırdı ben bişey yapmadımki gerçekten. O benim ablam. Neyse bidaha konuşmadım ozamandan beri konuşmuyorum ama bana düşman gibi bakıyor sanki bişey yapmışım gibi siz ne diyosunuz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 3gün

Neden sordunki

• 3gün

Allah ablanı affetsin.
      Dua edinde o adamla evlilikleri gerçekleşsin. yoksa ablan çok büyük kazık yer.

• 3gün

İnşallah

En İyi Kız Görüşü

• zamana bırak, zamanla düzelir.. Şu an hala sinirini yaşıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ablan yedigi haltin acisini sendne cikartmaya valismis tersle onu yanlisibyapan bn degil sensin hatirlatayim de

1|0
    0|0
    • 3gün

Demek istemiyorum dersem sonra daha fena kavga yapar benle.

• 3gün

Evet ama haber vermedim çünkü bana bişey söylemedi hep söylerdi anneme babama söyleme falan diye şimdiyse söylemedi ilk defa. ben de bişey söylemedim ama sakladığını hissettim de anneme babama söylemedim karışmadım kendileri öğrendi ben de bişey yapamadım ben dedimki öyle bişey yok o evde başka biri vardor diye hiç inanmadılar kendileri takip ettiler bende karışmadım çünkü yapabileceğim bişey yok

• 3gün

Sen dogruyu yapmissin

• O zaman dediğin kaç gün oldu

1|0
    0|0
    • 3gün

4 gün

• 3gün

Tavsiye için teşekkürler

• 3gün

Kızma ama biraz bekle siniri yatışsın. Gerçi senin bir suçun yok. Umursama anlarsa anlar anlamazsa anlamasın

• Bosver takma

1|0
    0|0
  • Olur oyle gecer bosver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kıskanıyorsunuz birbirinizi bu çok belli 😇

0|1
    0|0
    • 3gün

Ben niye kıskanıyım ki onun mutlu olması beni de mutlu ediyo ama o öyle büyük laflar söyleyince kalbim kırıldı

• 3gün

Yani öyle geldi bilmiyorum tabii ama

• Ablana yazsaydin annenle babanin suphelendignden uyaesaydin keske...
    Ablan sinirlenmis öfkeli.
    O yuzden biraz zmn gecsin git saril onu sevdigini soyle dayanamaz

1|0
    0|0
    • 3gün

Yapamadım çünkü banada inanmadılar inanmazlar benim yapabileceğim bişey yoktu ozaman hem o günde bana söylemedi anneme babama söyleme falan demedi ilk defa.

Yükleniyor...