Erkekler ne tür kızlardan hoşlanır?

erkekler huyundan tutta yaptıklarına giyim kuşam makyajina kadar nasıl kızlardan hoşlanır? soruyu bilen kızlar varsa kızlarda cevaplasin lütfeennn

0|0
4|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Benim gibi düşünen biri olduğunu zan etmiyorum görüşlerim çok farklı hak veriyorum kendime. Önemli olan şu tip kızı sevmem ya da hoşlanmam değil evleneceğim kişi. Kimse kafasında hayalini kurduğu kişi ile evlenmiyor ama ona saygı duymayı öğreniyor.. Ben eşim olacak kişiden %100 doğal olmasını bekliyorum , kesinlikle hiçbir insana benzemesini istemiyorum özenti olmasını istemiyorum beğenilme çabasında olmasını istemiyorum dikkat çekme çabasında olmasını istemiyorum herşeyi sorgulamasını istiyorum başka hiçbirşeyine karışmam çirkin olsa da olur tip hiç önemli değil obezite bile olsa olur ama sağlığına dikkat etmeli.

2|0
    0|0
  • Her erkek şöyle dar tayt giyer iyi öpüşcek sakıncası yoksa ilişkiye giricek ama güvendiği kişiye espirili olucak ama yerinde ve zamanında kıskanıcak ama yerinde ve zamanında ipler senin elinde olmayacak ikinizin elinde olucak hep ben diye demiyceksin biz diye diyeceksin zeki olucaksın yeri geldinde romantik hata yaptırmayacaksın yani çok sıkmayacaksın sıkıpta başka sulara akmasına izin vermeyeceksin kendinden emin olucaksın öyle kız herşeyi yapar sayısız kızla çıkıp herşeyi yaşamış biri olarak böyle bir özellikle tek bir kız bana kendini aşık etti :)) şu an 4 sene olucak :)

1|0
    0|0
  • makyaji hafif, giyimi sade, hal hareketi oturakli, kiymet bilir bir hatun olsun isterdim...

1|0
    0|0
  • Herkes kendi karakterine göre olan karşı cinsten hoşlanır. Dolayısıyla bu görecelidir.

1|0
    0|0
  • Oturmasını kalkmasını bilen, sözünü tartarak konuşan, ölçülü, seviyesini koruyan sadece bana özel hanım hanımcik biri, birde güzel yemak yapmasını bilirse, ben onu kalbimde her zaman taşırım:))

1|0
    0|0
  • İnsan olsun insanlıkta saygı sevgi sadakat aşk var dürüstlük var şekli şemali giyimi kuşamı saçı kaşı gözü beni ilgilendirmiyor o yüreği güzel olsun ki ben onu başıma taç edeyim

1|0
    0|0
  • Allah korkusu olan evliliğin sorumluluğunu bilen , seninle nefes alip senin için o nefesi vericek birini bul yeter :)

1|0
    0|0
  • genellikle nefes alan :)

1|0
    0|0
  • Ahlakli sadakatli

1|0
    0|0
  • sadık olucak panpa gerisi gelir

1|0
    0|0
  • Öyle tek bir model olsaydı herkes yanlız kalırdı

1|0
    0|0
    • 6gün

olması gerektiğini demiyorum ki nasıl olması gerektiğini diyorum

• bir kızda makyaja hoş bakmam.

1|0
    0|0
  • karakteri düzgün ve kendine bakan bir kız olması yeterli

1|0
    0|0
  • Öncelikle karakter daha sonra diksiyon ve giyimde kendini tanıyorsa zaten başarılıdır. ☺

1|0
    0|0
  • Albenili, çekici. Cilveli.

1|0
    0|0
  • Nefes alan her türlü kızlardan hoşlanırlar :o

0|0
    0|0
  • Kıskanmayan kendini bilen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• skala o kadar geniş ki pis dağınıktan hoşlanan da var titizden hoşlanan da despot sevende uysal olan da uzun da kısada yaşlı da gençte güzel sevende fazla güzel olmasın kıskanırım diyende. o yüzden herkesin kendince kriteri vardır. tek ortak sevilen kadın yoktur...

1|0
    0|0
    • 6gün

mantıklı ya cidden teşekkürler

• doğal cana yakın dırdır yapmayan ama bir okadarda sıkıcı olmayan bakımlı her dediğinide evet demıcek ama uysal uyumlu her ısteklerıne cvp verıcek anlıcağın çok zor iş bu erkeklerin istekleri bitmez boşver (:

1|0
    0|0
    • 6gün

haha tam düşündügüm gibi ya vallaha kafa dengisin😂

• 6gün

@Wolf1903 her kadını aynı kefeye koyan erkelere bu tepkını versen daha ıyı olurdu bence. senın dsuncen gıbı herkes olsaydı ohooo nerde

• 6gün

Ozaman yapmamız gereken herkese yani bahsettiğiniz o tarz insanlara söz hakkı tanımıcaksınız onların paylaşımlarında ya da yorumlarında olmıcaksınız haddimi aşmak istemiyorum ama bu tip insanların da meraklısı çok taktir esersinizki baya fazla hanfendi

• Erkekler popi kızların yanlarında fink atıp her b*ku yiyip evlenecekleri zaman namuslu, hanım hanımcık kızlarla evlenirler.

0|0
    0|0
  • Okumaya geldim

0|0
    0|0
Yükleniyor...