Bir seferde 8 çocuk dünyaya getiren kadın, siz olsanız nasıl bakarsınız 12 çocuğa (( resimli ) ?

Bir seferde 8 çocuk dünyaya getiren kadın, siz olsanız nasıl bakarsınız 12 çocuğa (( resimli )   ?

:) bikini ile yaklaşan doğuma yaklaşan zaman arasında farka bakalım...
http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/56285--boyle-hamilelik-gorulmedi/1

Ouuwww kabus gibi :) bir seferde 8 çocuk doğurup mevcut olan çocuklarla birikte 12 çocuğun annesi babası olmak olağan üstü bir şey, bu mucizeye ortak oluyoruz
Allah mutluluklarını bozmasın diyoruz :)

2|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek bir mucize sadece saygı duyulur VE takdir edilir böyle bir şeye..
    Maddi anlamda da güç isteyen bir durum 🤗
    Ama 12 çocuk kalabalık nesil demek
    Birde o çocukların çocukları hiç yalnızlık çekmeyecek buda güzel bence..
    Hemt teyze, hem hala-hem amca , hemde dayıya sahip olmak çok güzel..
    Bizler çocuklarımızın çocuklarını bu duygulardan mahrum bırakıyoruz 🤗

0|1
    0|0
    • 10gün

Eline sağlık çok güzel yazmışsın

• 10gün

Düşüncelerimi ifade ettim sadece ve gerçekten keşke yaşadığımız hayat , çok fazla sayıda çocuğu düzgün yetiştirmeye müsait olsaydı..
      Ben kalabalık bir ailede büyüdüm VE çocuklarımın teyze ve dayıları var , aynı zamanda hala ve amcalarında var
      Ama ilerki zamanda benim torunlarım bu duygudan mahrum kalıcak VE sadece dayı ve hala olma dugusunu yaşayacaklar..
      Çocuk doğurmak marifet değil , onları düzgün bireylet olarak yetiştirmek çok önemli..

En İyi Erkek Görüşü

• Bakamam :D

0|0
    0|0
    • 10gün

hepsi birden baba diyip sağa sola dağıtıyor ha ha ha fenaa bişi :D isimleri karıştırırsın ya hah aahahahahaha

• 10gün

hahahahaha dimi bide o var:D birisini yatırsan diğeri kalkacak mevzu gerçekten çoookk büyük

• 10gün

Aynen abi duruma üzülsem mi sevinsem mi bilemedim :D

Kızlar Ne Diyor 8

• karnı nasil dümdüz olmuş ya 😱

0|1
    0|0
    • 10gün

bende şok :D :) ) ) o kadar deri nereye gitti , deri genleşmesi ne oldu vücut maşalah:) süt emzirmemiş mi acaba ne yapmış ilginç olaylar olaylar

• 10gün

estetik mi oldu acaba 😂

• 10gün

valla bilemedim , potansiyal var mı , var bencede ya neden olmasın siz daha iyi bilirsiniz bayan olarak.

• Sekiz mi doğurmuş :)

0|1
    0|0
    • 10gün

neredeyse 11 kişi olacakmıiş bir seferde :) futbol takımı hesabı :)

• 10gün

Maşallah

• Baba niye piyasada yok 😅

0|0
    0|0
  • yuh anasini...😱

0|0
    0|0
  • Hani o 12 çocuk sadece benim degil ki esim de yardim etmeli. Çocukları severim üzülmezdim tamam yorulurdum ama dusunsene hepsi bir an da gülüyor 😃😊 güzel bir durum.

0|0
    0|0
    • 10gün

isimlerini unutursun ya hahahahaha
      bencede çok güzel bir haber.

• 10gün

Isimlerinin yazdigi kolye bileklik veya önlük falan takardim herhalde bende olsaydi😃😊

• 10gün

:) gzl bir fikir ha ha ha

• Çatlakları nasıl yok olmuş böyle 😃😃😃😃

0|0
    0|0
  • İnanması zor. Bakması zor.

0|0
    0|0
    • 10gün

bence bu sabahın en yüz güldürücü haberi. inanması da zor olsada gerçekmiş.

• 10gün

:) Allah gönlüne göre versin herşeyi iyi insan :)

• 10gün

Teşekkür ettim 😊 Hepimizin inşaallah 😊

• bakamam yaa nasıl bakcan. enaz 3 yardımcı lazım yanına :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hay maşallah.

0|1
    0|0
    • 10gün

:) aynen o göbekle yürümek bile olağan üstü bir şey, ne ağrı çekmiştir kadın...

• Aslen Muğlalıyım Şırnakta askerken bir adamın 4 karısı 36 çocuğu vardi salardi sokağa devletten her ay 5 bin tl alırdı. Eşitlik ile adalet çok farklı şeyler...

0|1
    0|0
    • 10gün

hahahaha 4 karı 36 çocuk :D öyle babalığın tee içine edeyim :D kime babalık yapmış acaba...
      cahil zihniyeti

• 10gün

Sal sokağa kızlar sürünürdü kurtarın bizi diye erkeklerde fedai ya kan davası dedikleri

Yükleniyor...