Tarikat yurtları kapatılmalı! sizce?

Fethullahçı, Ensarcı, Suleymancı iyi ki çocuklara dinimizi öğretiyorsunuz tecavüz edilmeyen yanıyor yanmayan evlendiriliyor durmak yok devam!

0|0
0|15

Erkekler Ne Diyor 15

• yanlış katılmıyorum aslında soru şöyle olmalıydı bu tur cemaatler devlet resmi olarak tanimali ve kontrol etmeli harcamalarını isleyislerini. gelelim neden katilmadigima eğer bu mantıkta gidersek öğretmenlere de ihtiyaç yok kitaplar var okuyalım kendimiz öğrenelim üni versiyelerede ihtiyaç yok nasıl olsa kitaplar var okur öğreniriz hatta yardım kuruluşlarına da gerek yok kendimiz yardım edeniyormuyuz. her cemaatlerin amacı Allahın ile kul arasında bağlantıyı sağlamak biz sagliyamiyormuyuz der gibisiniz hayır ama öyle sagliyamiyormuyuz ama şöyle bir şey de var ben 4 5 cemaatin içerisine girip çıktım bu cemaatler den 1 tanesi Süleyman çıkar çok paraları var yurt yaptılar çok lukse kaçar lar ne gerek var bu kadar israfa ve her cemaat biz dogruyuz bize bağlanan kurtulur diğerleri. yalan yanlışa suruklerler ben sadece istisna olarak aziz Mahmut hudayi vakfında bunu gordum çok para harcayıp gösteriş yapmazlar biz dogruyuz herkez yanlış yapmaz kapıları herkese açıktır diğerleri ise yok sen sigara içiyordu gelme yok sen icki kullanmıştın gelme yok sen bilmem ne gelme. ya arkadaş senin görevin insanları yargılamak değil onları doğru yola iletmektir yoksa bütün iyileri doğru yola sokmak değil önemli olan doğru yolda olmayanları doğru yola sokmak bu ülkede sadece menzilcikerde ve aziz Mahmut hudayi vakfında yokdur söylediklerim. bu cemaatler ne olursan ol yine mantigindadir ve öyle olması da gerekir ve hiç bir cemaat siyaset yapmamalıdır eleştirel bilirler ama siyaset yapamazlar bana gore

0|0
    0|0
  • Aynen devam. Adam olmaz milletiz. Allah verdikçe veriyor.

0|0
    0|0
  • bence kapatılmalı ben Allaha direk gönülden bağlıyım bu ve bunun gibi tarikatları Allahla arama aracı diye sokamam.

0|1
    0|0
  • Kapatılmalı hemen. Audi Q7 ye binen tarikat lideri , avrupa da cennetten pay satanlardan ne farkı var. Bunlar olmadan inançlar yaşanılmıyor mu? Anlamıyorum bu insanları ben

0|0
    0|0
  • Bunlar dini kullanarak insanların duygularını sömüren insanlar. Maalesef ülkemizde bunların taraftarı olan saf insan çok. Kesinlikle kapatılmalı. Bunlar olmadan da insanlar ibadetlerini yapıp inançlarını yaşayabilirler ben nasıl yaşıyorsam onlarda yaşarlar. Ama Allah din Kur-an deyince benim saf halkım kanıyor bunlara. Artık gözünüzü açma vakti yoksa daha böyle olaylar çok yaşanacak

0|0
    0|0
  • Bencede kapatılmalı şeyh ten şıh tan hocadan beklenti hep hızla terse dönüyor toplum zaten yobazlık diz boyu

0|0
    0|0
  • bu bişey mi baskanlık gelince gör sen

1|0
    0|0
  • dibine kibrit suyu dökülüp öyle yakılsın bu arkadaşım kuruları milletin duygularını sömürmekten baska bir şey yapmıyorlar tabi paralarinida cukkaliyolar

0|0
    0|0
  • bu ne cikim bisoru ki ben anlayamadım iyi bişeymi dedin kötü bişeymi bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • Hangi ulke hangi din hangi irk olursa olsun. O ulkenin sonunu getirecek olan en buyuk sebeplerden birisi kesinlikle merdiven altı din ticaretidir.

0|0
    0|0
  • kapatılmalı milleti otoritesi altına alan asimile gruplar gün gelir milletin iradesine engel olur. yaz bunu

0|0
    0|0
  • Reconun yeni ülkesi

0|0
    0|0
  • mümkün değil

0|0
    0|0
  • Ne alaka her yerde olan bir sey yarin bir uni yurdu yandiginda unuversiteyidemi kapatalim

0|0
    0|0
  • Bunlar hep yalan dolan kula kulluk eden insanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...