Otobüste ayakta tıkış tıkış sıkışık halde ayakta beklemekten sıkılanlar burada mı?

İşe geç kalmamak için mecburen katlanıyoruz bazen nefes almakta bile zorluk çekiyoruz. Bazen de dolu oldugundan binemiyoruz ize gec kaliyoruz. Biri artık suna dur desin ek sefer falan koyun abii ya

1|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Susma sustukça ☺️☺️
    Sıra hep bizde gerçeği değil mi 🙏
    Ben bunun önüne geçemedim şimdiye kadar ama hep dikkat ettiğim şey otobüs yolculuklarında ayakta arkanı sağlama alıcaksın ☺️☺️
    Otobüs şu an sıkış tıkış , ben herzamanki gibi cama yaşlanmış kimseyi görmemek için tlfnda yoğunlaşmış ks de zaman geçiriyorum 😬

0|2
    0|0
    • 4gün

Aynen sende benim gibisin sırtı yaslamakbönemli abi bide telefona yogunlsstinmi unutuyosun bazen icicnde bulundugun durumu :)

• 4gün

Doğru taktik 😉🙏

• 4gün

Thank you very much :)

En İyi Erkek Görüşü

• ben kafayı sıyırdım artık. yeni yöntemler geliştiriyorum. ayakta uyumak üzerine yoğunlaşıyorum. yakında başaracam az kaldı. hem düşmeyecem, hem uyuyacam.. bekle benim bilim dünyası acayip bir icatla geliyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 3

• :) senelerce bu değişmemiş , bunu sen değiştiremezsin hele tek başına zinhar günah :D şükret elindeyke zihiniyetiyle çok uğraştım daha yormuyorum kendimi :) ) ) ) ) seçmen adam olmadıktan sonra seçilenin kabahatı yok :)

1|1
    0|0
    • 4gün

O değil de otobuste bakismak diye bisey var ya o qyrı bir konu zatrn onu da soru olarak paylasacam :)

• mecbur öyle oluyor

0|1
    0|0
  • Metroda aynı durumdayız hamile kalcam diye korkuyorum. Babası belli olmayacak neredeyse 🏐😂✔️

0|1
    0|0
Yükleniyor...