Yardım eder misiniz?

Şimdi. Benim bir arkadaşım var neredeyse 3 aydır tanışıyoruz. O da kız ben de. Sorun şu ki benimle durup dururken konuşmuyor. Bu hep oluyor. Resmen canı isterse konuşuyoruz. Ha bir de konuştuğumuz zamanlarda da hep telefonumu alıp bana mankenlerin profillerini gösteriyor sonra da ''Bunu çok beğeniyorum sen?'' vs. diyor. Sıkıyor. Halbuki ben onla hayatımda olmayan kişileri konuşmak istemiyorum bunu anlamıyor. Eskiden çok böyle değildi hatta ilk zamanlar yan yana oturmuştuk sürekli derste falan elimi tutuyordu çok güzeldi kısaca bana değer veriyordu. Şu an beni kullanıyor gibi hissediyorum ama onu seviyorum. Ve şu an da konuşmuyor benle. Ne yapabilirim?

0|0
0|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Ve sen hala ona arkadaş mı diyorsun?

0|0
    0|0
  • Kiz kiza sevgi? Ouw cok basarili.
    Konus onunla bunu onu istemiyorum eskisi gibi olalim de seviyemizi kaybetmeyelim de sicsk kanli ol

0|0
    0|0
    • 6gün

Ikimiz de heteroyuz sevgili gibi değiliz

• 6gün

İkiniz arasinda sey bize saygi duymak duser. olaylar raydan cikmasin diye geri cekilme olayi da olmus olabilir. İkili diyalog kurup konusmak lazim. Baslangic olarak biz eskiden daha samimiydik simdi needen degiliz diye adim atilabilir. az cesaret az olgunluk gerekirse ozur dilemek gerekebilir.

• 6gün

Sende anlat rahatsizlik duydugun seyleri... :) onu unutmusum

• valla ne diyim bilmiyorum. çevresinde kimse yok galiba senle takılıyor. kafa dengini bulursa seni direkt satar gibi düşünüyorum ben

0|0
    0|0
  • canı sıkılınca tekrar konuşmaya başlar ya da hep o iletişime geçmiştir senin ona yazmanı aramanı beklıyor olabilir

0|0
    0|0
  • lezoş mu acaba?

0|0
    0|0
  • Son yıllardaki insanlar hep böyle benimde bir iş arkadaşım var aynı anlattığın gibi

0|0
    0|0
  • Sıkıntılı bir durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...