Muhafazakar aile yapımız var, düğünleri hic sevmem nişanlım ve ailesi dügünü oynamalı istiyor, ikna edemiyorum. Napsam?

Yukardada belirttiğim gibi ben düğünleri pek sevmiyorum yapı olarak çabuk sıkılıyorum, gereksiz buluyorum. Ayrıca oynamayı da sevmiyorum. Nişanlım kendiside abdestinde namazında ve üstüne hacı ama oda bir türlü oynamaktan vazgecemiyor çok seviyor. Başta ilahili olmasını istediğimi söylediğimde en doğrusu bu dedi, şimdi ise benim ailemde ve cevremde herkez oynuyor o yüzden oynamalı olsun diyor. Iyide oynamalı oldu hadi kabul ettim diyelim başka çarem kalmadı peki ben ne yapacagim o dügünde diyorum oturursun diyor 😂 akıl verin arkadaşlar

0|0
4|5

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Düğün saçmalığına genelde kadınlar düşkün olur, gelinliğini giyip arkadaşlarına hava atmak isterler.. İlk kez erkeğin meraklı olduğunu gördüm.. Kime nispet yapacak, kime bakarak göbek atacak, "ben evlendim siz evde kaldınız" diyecek aceba..

0|0
    0|0
  • Oturursun evet

0|0
    0|0
  • Düğün erkek tarafın karışmak olmaz şimdi

0|0
    0|0
  • yapcağın birşey yok senin düğünün en azından gelin damat dansı için prova yap

0|0
    0|0
  • nasi hacı hacı oynar mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• oturusun ya da cikar sedace el cirpartsin😊bnde sewmiyorum hiccc hemde bnde ya drnize nazir bir yerdr sade bir nikah ya da okumali dugun dusunuyorum yani ilahiler falan calrr. insalah olur oyle. bide cevre cok onemli cok ounucaklarda kendi kendilerine oynasinlar😊namaz lı hacı falan da bazı seylerin farkında olsa ya da cok dıkkat eden biri olsa senı oynatmaz

0|0
    0|0
    • 3gün

Onun fikride şöyle kızların içinde seni çemberin içine aldıklarında oynarsin, yani böylece kimse görmemiş olacak kizlardan başka 😂
      Ordaki kameralara dikkat çektiğimde söyleyecek bisey bulamamıştı

• 3gün

Evet senin dedigin gibi olur kınam inşallah, nişanımda öyle olmuştu kiz erkek ayrıydı yüzükler takildikdan sonra oynadık gönlümüzce ve herşey kadındı çalgıcıdan garsona kadar
      Allah gönlüne göre versin inşallah canim ☺

• 3gün

insalahh

• Damat oynayacak gelin oturacak o piste seni illa ki alacaklar kaçışın yok Allah şuur versin bende kınamı sohbetli çok istedim ailem akrabalar çevre çok baskı yaptı bende inatlarına bayanlar arasında olduğu için saçımıda açtım pistten de inmedim

0|0
    0|0
    • 3gün

Hiç içimden gelmiyo o piste inip yalandan oynamak, bu konuda dün akşam bir tartışmamiz oldu şimdi tekrar açmak istemiyoruz ikimizde çünkü ortayı bulamiyoruz

• bende düğünlerde oynamıyorum diye beni ayıplıyorlar sanki kötü bişey yapıyormuşum gibi herkes niye oturuyorsun kalk sende oyna diyor oynamıyorum diye hakaret bile eden oldu düşün birde düğün senin düğünün olacak oynamalı düğün yaparsanız bir iki bişey öğren oynamak için ya da şartmı oynama olması sadece yemeklide olur ama oda pahalı oluyor

1|0
    0|0
    • 3gün

Şartmış o da her gittigi düğünde oynadığı için kendi böyle biliyor cevresinden bunu görmüş hep

• 3gün

umarım senin istediğin olur

• o zaman 2 katlı salon tutun alt karta erkekler oynasin üst katta kadinlar. öyle yapan tanidiklarim vardi

0|0
    0|0
    • 3gün

Düşünüyorum öyle bir salonda yok hiç cevrede

Yükleniyor...