Bedduam tuttu, peki şimdi nolacak?

Üniversitede sınıfımızda benle arası çok iyi yaşı bizden bayağı büyük (36) bir kadın vardı. hiç evlenememiş, talibi çıkmamıştı. avukat, doktor, ordu mensubu arar dururdu. en sonunda akademisyen-hukukçu olan sevgilime gözünü dikmişti. facebookta mesajlar atıp ayarlamaya çalılmıştı.(para için) kızın adresine girip görmüştüm. ama sevgilim bunla pek ilgilenmemişti. sonra facede bir adam bunu eklemişti. doktorum ve evliyim demişti. bu kız da inanmıştı. karımı bırakıp seni alacağım diye kandırmıştı bunu. ben de beddua etmiş:inşallah bu doktorum diyen bu kızın başına bir iş açar ondan sonra da terkeder demiştim. bedduam tutmuş kız adamla beraber olmuş adam da sonra bunu bırakmıştı. bu da evlen diye bastırmış adam da görüntüsünü çektiğini söylemiş kıza facede duvarında yayınlarım diye şantaj yapmıştı. kız da facede kim var kim yok silmiş telefon numarasını değişmişti. şimdi akıllanmadı. internette başka taliplerini bekliyor. sizce ben kötü mü ettim? neye yaradı. akıllanmadı bile...

0|0
3|7

Erkekler Ne Diyor 7

• yahu sen kendini niye nimetten sayiyorsun , sen dedin diye geldi kadinin basina gelenler oyle mi? oyleyse baska bir sey dilemedigine yan sen bos ver onu bunu.

0|0
    0|0
  • Sıra şimdi sende geri dönme sırası

0|0
    0|0
  • aynisini sende yaşarsan o bedduadan bir gun kurtulacak o kadin agliyacak için için oda allah belasini versin bu dunyanin diyecek sonra akademisyen kocan seni terkedecek dilleri kopasica kenefler beddua etmeyin

0|0
    0|0
    • 11gün

Aramıza girmeye çalışmış. buna hakkı yoktu.

• 11gün

hanimefendi cok haklisiniz ancak bu anlatiklarim olabilme ihtimali var gecmistede yasanmistir buyuklerinize sorun isterseniz beddua guzel birsey degil tutarsa 2 tarafada zarar verir o yuzden dedim kusura bakmayin lutfen

• 11gün

Yok estağfurullah. sen de haklısın

• hani arkadaşındi bu kişi.

0|0
    0|0
    • 11gün

Sevgilime mesajlar atıp onu tavlamaya çalışmış. adresini ben açmıştım. girdim baktım

• kanka ya sana birini söylesem onada beddua edermisin oku üfle bir ayrılsın şunlar :D

0|0
    0|0
    • 11gün

Kanka, biri senin canını yaktıysa ona sen beddua et. haklıysan tutar. haksızsan bela seni bulur. noldu mesele nedir?

• 11gün

mesela karışıkta seninki haketmiş ama bak kara kedi gibi araya girmeye çalışmış çarpılmış pişman olmana gerek yok

• 10gün

Aynen

• Senlik bir durum yok, kadının kendi aptallığı.

0|0
    0|0
  • Şunun adını versen de azıcık da biz takılsak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beddua etme değmez

0|0
    0|0
  • Bu durumun seninle bir alakası yok ki kendi etmiş kendi bulmuş

0|1
    0|0