Çok duyarlı bir millet miyiz?

Geçen gün bir arkadasım için mont çizme almak için yardım istemiştim koskoca sitede sadece iki kişi yardımcı oldu. İlla da yardımcı olun demiyorum ama tanıdıklarınız vardır illa ki bakın ben öğrenciyim ve ben de çalışmıyorum benim de elimden fazla bişey gelmiyor. Bu kadar duyarlı olduğunuz için teşekkür ederim. Vr o yardım eden iki arkadaştan Allah bin kere razı olsun.

0|0
4|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Değiliz, olmamalıyız da özellikle bu sitede. Site yardım toplamak amacıyla kurulmadı, sen gerçekten yardıma ihtiyacı var diye yazarsın her gün 30-40 kişi para koparmak için yazar.

1|0
    0|0
  • Herkes kendi derdine düşmüş bu hayat böyle malesef sana helal olsun diyorum sadece özür diliyorum bir yardım yapamadığım için tabi güvenmekte önemli bu tür olaylarda

0|0
    0|0
  • Yaşadığımız onda dolandırıcı insanlar yüzünden temkinli olmamız doğal değil mi?

1|0
    0|0
  • burda pek yardim alamazsin ki hep xper kasma çabası içinde millet

0|0
    0|0
  • hepimiz ali paraoğlunun yigenleriyiz ya özür dileriz hatadostu hanım

1|0
    0|0
  • burası öyle millet cinsellikte sana yardım edelim diyenler bile art niyette

0|0
    0|0
  • gerçekten bilsem seni neyse. yapacağımıza yapıyoruz zaten.

0|0
    0|0
  • şu yaşadığımız zaman diliminde pek duyarlı bir millet olmadığımız gerçeği var. duygusalız ama çabucak geçiyor. duyarlı insanların sayısı çok az

0|0
    0|0
  • Ben göremedim de ama zaten ben daha kendime para yetiştiremiyorum sınıfa söylesem bana gülerler

0|0
    0|0
  • ilgimi çekmezse nye cevaplayım

0|0
    0|0
  • burasi yine dilenci dolduuuuuu

1|0
    0|0
  • Yaaaa nedemezsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sitenin yozlasmasindan dolayı. Yoksa yardımsever birileri de var.

0|0
    0|0
  • Bu site yardim istenilecek en son yer. Sapigi, manyagi cok. Kaldi ki insan dolandirici olma ihtimalinden de en azindan bu sayfa icin süphelenir haliyle.

0|0
    0|0
  • Denk gelseydim soruya kesin yorum yapardim ,, bazi ülkelere bakmis evet çok duyarliyiz

0|0
    0|0
  • Ben almak isterdim fakat bura net parasi verecegine gidip mont alsan daha akıllıca değil mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...