USANDIM ARTIK. ?

herşeyi içime atıyorum. üniversite öğrencisiyim son senem yurtta kalıyorum oda arkadaşlarım çok iki yüzlüler herkes birbirinim arkasından konusup yüzüne gülen tiplerden. ben ne derlerse tamam diyorum sırf odada huzur olsun diye ama artık kaldıramıyorum odamıdaa değiştiremiyorum akılverin ne yapıyım ::/

0|0
3|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Konuşma, aynı odada ayrı yaşa tak kulaklığını tüm gece öyle gez.

0|0
    0|0
    • 5gün

ayn sınıf aynı hastane bu imkansız. mecburumm ama hep içime atıyorum

• Bro seni yemicekler 4. Yıl olmuş aranızda bir hukuk olmuştur geçekleri söle. Yüzlerine yemiceklerya seni

0|1
    0|0
    • 5gün

4 degil 2 yıl. ya hukuk oluyor ama ya hani derler ya insan üniversiteye gelince herseyi ögreniyor. iyilikten bilmeyen tipler.

• 5gün

Muhatap olmamaya çalış durumun varsa okuldan arkadaşlarla falan eve çıkmayı dene bro

• umursamana gerek yok az kalmış zaten bu şekilde devam et işine bak şu yaşıma geldim ben artık milletle uğraşmaktan bıktığım için direk artık umursamıyorum yani düşünüp dert etmeye gerek yok.

0|0
    0|0
    • 5gün

ya bençok dert ediyorum. ya hiçmi iyi insanlar yok. ben onların yardımına ihtiyacı oldugunda hemen yanında olurum ama onlarda öyke bişey yok.

• 5gün

bende aynı senin gibiydim yani nankörlüğe alışıyor insan zamanla. benim çok çevrem vardı üniversite vs sosyaldim o kadar çok insanla irtibatı kestim ki yani. kendine yapacak birşeyler bul hobi falan en önemlisi yalnızlığa alıştırman lazım kendine kendi kendine de kaliteli güzel zaman geçirebilmeyi öğrenmelisin.

• aynı ben ve artı üstüne asosyalim kimsem yok

0|0
    0|0
    • 5gün

ya varlar ama odada dısarı çık arkandan konusuyolar. yüzüne gülüyolar hepsi böyle ben bunu sindiremiyorum

• 5gün

atamıyorum ben sen at.

• 5gün

gizlisiniz takip edin bari atım

• Ayri eve cik. Tek cozum.

0|0
    0|0
  • Tek yapman gereken ne derlerse tamam deme. Tamam demezsem mutsuz olur diye düşünüyorsun. Sen dayanıyorsan onlarda dayanır. Son senemmis. Bitir de git

0|0
    0|0
  • insanlar böyle

0|0
    0|0
  • Erkeklerde bu yok kızlar neden böyle anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • 5gün

bende anlayamıyorum

• 5gün

Ailene neden söylemedin bu durumu, eğer ilerde inşallah olursa yurt alıcam işletmeciliğini yapicam ve bu sorunu çözücem 😀

• Son Senenmis Disini Sık Uni Bittignde Hepsinin Sacini Basini Yol :)

0|0
    0|0
    • 5gün

ama cidden cok ezildim ben hep sustukca üsttüme geldiler.

• 5gün

Kardes Allah Sabir Versin

• 5gün

amin duadan başka çarem yok zaten.

• SON SENEYMİŞ İŞTE BİTİYOR SALLA GİTSİN

0|0
    0|0
  • Odanı değil onlara olan davranışını değiştir susmak en güzel cevaptır. Sükut içinde ol. Sabretmek sonunda mükafatlandırır.

0|0
    0|0
    • 5gün

ya zaten ben hep susan tarafım. davranışlarım gayet iyi birisi hastalansa sabaha kadar başında beklerim ama bilmiyolar iyilikten

• 5gün

hep iyi niyetimden kaybediyorum beni üzende bu zaten.

• 5gün

Üzüntün normal kazancın yakındır. Aynı dertten bende muzdaribim.

• dayan

0|0
    0|0
  • hic sevmem yurtlari cik ev tut

0|0
    0|0
    • 5gün

eve cıkamam ailem ızın vermez

• 5gün

Ankara

• 5gün

bende Ankara ulan su İstanbul ipneleri ahh var ya kodumun serefsizleri