Android telefon şarj aleti şarj ediyo gösteriyo ama yüzde hep sabit kalıyo artmıyo batarya mi değişmeli?

İki üç gündür ite kaka şarj ediyodum takiyodum dolmuyodu bataryayi cikar tak yine ayni priz değiştir yine ayni çocuğunu uyutmaya çalışan anneler misali şarj etmek için gece 2 ye kadar uğraşmistim neyse bekledim en son bir artis oldu öyle yattim bugunde baktim abartisiz 1 saatte %1 dolmuş şimdide hiç dolmuyo bataryamin ömrümü bitmiştir?

0|0
1|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Canım benimde tlf oyle jarz aletin kablodan kablosu orjinal deyılse zamanla boyle doldurmuyor bilemiyecem sendeki sorun nedir

1|0
    0|0
  • Formatlamayı deneyebilirsin

1|0
    0|0
  • sarj aletini ve kablonu degistir.. Sonraki ihtimal batarya

1|0
    0|0
  • 2 secenek var ya kablo ya da batarya bence batarya ihtimali daha kuvvetli eger bataryanın ömrü bittiyse geçiçi olarak usb ile bilgisayara baglamayı dene şarj edecektir
    2. adım eger sorun batarya ise muhtemelen batarya hücrelerinde bozulma var demektir bunu tamir etmek için google play dekı uygulamaları dene sonra ek olarak batarya kalibrayonu yapan program indirerek kalibre et
    eger fayda saglamazsa pil düzeyini düşürmeden sürekli şarja tak şarj olacaktır en son çare ise yeni batarya almak

0|0
    0|0
  • Batarya ölmüş, özellikle samsungsa

0|0
    0|0
  • şarj cihazını değiştir arıza var ben teknik servisim kardeşim bilgine

0|0
    0|0
  • sarj ailetinin amperini yükselt

0|0
    0|0
  • sarj aletini değiştir bir bak.. batarya ölü bile olsa sarj orani değişir..

0|0
    0|0
  • ya bataryadandir olmustur ya da sarj girisi soketi yipranmistir veya sarj aletinde de bir sorun olabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kapa aç, fabrika ayarlarına geri dönüş yap.

1|0
    0|0
Yükleniyor...