Ben öğrenciyim ve ev tuttuk orada kalıyoruz sevdiceğimle. E öğrenciyiz ucuz ev bulamıyoruz 400 liraya bulduk tam bize göre. Lakin evde ne ses yalıtımı ne de ısı yalıtımı var. Doğalgaz zaten yok.Üst katta da başka kiracılar var ve ses yalıtımı olmadığından sesleri bangır bangır geliyor. Adam 2 işte bir çalışıyormuş gecenin 3 ünde geliyor açıyor televizyonu bizim oda bangır bangır sallanıyor. Arada eve kız atıyor yaptığı her şey bize de yansıyor bir gülüyorlar bizim oda titriyor. Ev sahibine dedik 2 işte bir çalışıyormuş dedi salladı. Sevgilime diyorum ucuz ev bulduğumuz için şanslıyız boşver diyor geçen sene de böyle bir sorun yaşamıştık ev sahibiyle tartışmıştık sonunda bu yüzden aksatıyor bunu. Ben de adama evdeyken denk gelmiyorum gecenin bir vakti de kapısına dayanmayı etik bulmuyorum. Not-mektup yazıp kapısına mı bantlasam? Hangi kiracı olduğumu da yazmam binada 4 daire mi var. Daha doğrusu dubleksmiş bölmüşler. ha hı?

Güncellemeler:
5gün Adam evi kiralayalı 1 ay filan oldu bunlar kiracı bulamam daha kafasıyla adama evin ses yalıtımı olmadığını dememiş oalbilirler çok paragöz bir aile ev sahipleri.

0|0
4|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Dumanla haberleş daha etkili olur 😉

0|0
    0|0
  • Mektup yazarum mektup, uzerini pullama, ben yazarken ağladum, sen okurken ağlama..

0|0
    0|0
  • Polis.

0|0
    0|0
  • boş zamanlarında fahişelik yap sevdiceğinle yalıtımlı bir ev tutun. Mk açlıktan bulanık sıçıyon keyif rahat peşindesin hepsi birden olöuyo işte

0|0
    0|0
  • sanki daha önce böyle bir paylaşım okudum aynı kişi misin yoksa bilemedim şimdi 🤔

0|0
    0|0
  • eve kadın attığı bir gece fuhuş ihbarı yapın.

0|0
    0|0
    • 5gün

ya belki sevgilisidir hem kimseye bu kadar ciddi bir şey yapmam. kaldı ki ben de svegilimle kalıyorum komşular kocamla kalıyorum sanıyor

• Sevgilinle aynı evde yaşamak nasıl bir duygu onu söyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Not bırakman mantıklı olabilir bence. Kolay gelsin valla ben bile okurken stres oldum :/

1|0
    0|0
  • Kesinlikle mektup yaz en azından yüz göz olmamış olursun

1|0
    0|0
  • değişmez ki sen o mektubu yazsan da

0|0
    0|0
  • Telefon.

0|0
    0|0
Yükleniyor...