Sitede sizsiz yapamayan biri var mı, hala üyeyse sebebi siz olan biri?

Sitede sizsiz yapamayan biri var mı, hala üyeyse sebebi siz olan biri?
@Möthişvarlık 'ın sitede bulunma sebebi benmişim. En büyük hayali ise benimle birlikte yağmur yağarken yürümek ☺☺

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Neden isim vererek açıklama ve ego yükseltme gereği duydun anlayamadım. Ama eğer öyle bir şey varsa içinde yaşamanı tavsiye ederim güzel duygular bunlar heba etmeyin ayrıca yorumlarınızı destansı şekilde sıralayacağınıza mesaj bölümünden devam edebilirdiniz. Bana biraz ergen bir tavrın var gibi geldi ama her neyse kardeş hayırlısı olsun selametle kal ✋🏼

0|0
    0|1
    • 5gün

Arkadaş ne kadar çok abartmayı seviyorsunuz ya. Amaç gırgır şamata niye bu kadar ciddiye alıp laf sokma çabası içerisindesiniz. Hadi ciddiyim diyelim, ergen hareketlerde bulunuyorum diyelim, burda yorumları alt alta diziyorum diyelim. Bundan kime ne?

• 5gün

Tamam kardeşim gülünç olan benim haklısın. Sen daha eleştiri kaldıramıyorsun gelmiş burda başkalarını suçluyorsun. Her neyse her ne yapıyorsan devam et sen haklısın 👍🏻

• 5gün

Allah Allah. Resmen gelip çatıyorsun bana ama suçlu ben oluyorum değil mi? Bence de sus. Gereksiz konuşuyorsun çünkü.

• Hayır öyle biri yok. Benim için de öyle biri yok. İki dakikada harcarım herkesi.

0|1
    0|0
  • @Fresia da bensiz yapamiyormus bu sitede. Benle hayat guzelmis. Hatta bana asıkmis. Bu nedenle sevgilimle arami bozmus sjsjjs 😂

0|1
    0|0
  • Benli yapamayan var. Şaka şaka beni kim ne yapsın 😂😂

0|2
    0|0
  • Daha bizimkiler evde beni istemiyor, burdakiler beni ne yapsın

1|2
    0|0
  • Sitede kimseyle tanismiyorum 😔

0|1
    0|0
  • sanırım. yok ya size de hayırlı olsun diyorum:)

0|1
    0|0
  • ooo yeni bir aşk doğuyor :D Bensiz yapamayan biri yoktur bence :/

0|1
    0|0
  • Soru sorup fake hesabini etiketlemeye utanmiyor musun?

0|0
    1|1
    • 5gün

Önceden böyle bir şey yapmış olacaksın ki herkesi kendin gibi sanıyorsun :D

• öyle biri var ama bu sitede değil ona inad kaydoldum :(

0|0
    0|0
  • Dün yagmur yagirdi yürüdünüzmü?

0|0
    0|0
  • Hayır yok.

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum

0|0
    0|0