Üniversitede kopyadan yakalanan varsa bakabilir mi , okuyup fikrini beyan etcek biri?

Fen edebiyat fak. de son sınıf öğrencisiyim. Aynı Zaman'da okuduğum okuldan formasyon eğitimi alıyorum. Bu akşam bir sınavda asistana yakalandık. Elimizde avcumuzda kopya yok anca fısırdaşırken gördü bikaç kez ve getirin kağıtları dedi direk. Götürdük verdik bizim kağıtları ayırdı kenara. Asistan ama cok ilgisizdi telefonuyla oynadı girdi cıktı sınıfa baktığı kopyadan uyardığı insanlarda oldu ama bizden istedi kağıtları.
Eğitim fakültesinin hocaları girdiği için formasyona huyunu suyunu bilmediğim hocalar. Önceki senelerden de kopyadan cok yakalanılmış bişey olmamış diye duydum. Bilmiyorum.
Hocaya gidip itiraf mı etsek (asistan söylemediyse bile) yoksa sonuçların açıklanmasını mı beklesek?

Güncellemeler:
10gün Gncl
10gün Asdfh

0|0
1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Okumam bunu ama yakalandım

0|0
    0|0
  • geçmiş olsunn benim arkadaşım okuldan 6 ay uzaklaştırma aldı :D

0|0
    0|0
  • çekerken yakalasardı bizde 6 ay uzaklaştırma var ancak sizde öyle bir durum yok çok çok dersten kalırsınız sonuçları bekleyin bence de

0|0
    0|0
    • 10gün

İnşallah unutur asistan söylemeyi..

• 10gün

Tek ders sınavı var diyorlar ama bilmiyorum.
      O kadar da insafsız degil ya iyi hoş bir kadın.

• 10gün

Tek ders sınavı var aynen diğer derslerde sorun yaşamazsan o şekilde halledebilirsin

• inkar edin kanıtlayamaz sonucta

0|0
    0|0
    • 10gün

Hocayla konusalım mı peki? Simdiden

• 10gün

Hatırlar

• 10gün

bence sıkıntı olmaz diger derslerinde iyise hani tembel biri olursun işin biterde digerleri iyise sırf bir kopya olsa bile cok üzmezler seni

• kanıt yoksa donemi iptal edemezler sınavdan kalırsın sadece.

0|0
    0|0
    • 10gün

0 verir mi ya verirse cok kötü olur kurtaramayız

• 10gün

ben verirdim onca insaın emegi var

Kızlar Ne Diyor 1

• Sonucları bekleyin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...