Tam bir sene önce bacak esnetirken baldır arkasından ses geldi?

- O andan sonra çok şükür pek bir problem olmadı ama bacaklarımı açmaya korktum. O an o sesin gelmesi ile birlikte , topuk arkama kadar yırtılma sesini duydum ve hissettim. Şu an yukarı doğru kaldırdığım zaman o ses gelen noktadan hafif bir ağrı noktası oluştu. Yine yaparsam olur mu acaba tekrar eder mi korkusuyla bacağımı ne açabiliyor ne de yukarı kaldırabiliyorum. Sizce yırtılma mı yoksa zedelenme mi? Nasıl geçer?

0|0
2|2

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende de oldu kas lifi atması dediler 1 hafta baya acıdi yürürken ama spor da 6 ay kadar etkiledi

0|0
    0|0
    • 6gün

Ya aynı hareketleri tekrarlarken o noktada ağrı demeyeyim de.. böyle uyuz bir şey oluyor mu tekrar yırtılacakmış gibi bir his?

• 5gün

Zorlamadan esnet ve iyileşmesi için zaman tani

• 5gün

sağ olasın teşekkürler

• Doktora git

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Daha öncesinde ve sonrasında ilaç kullanmıyorsan sıkıntı yoktur, kas gelişimi veya şekil oluşumu için ilaç kullananlar var, bu arkadaşların kasları zorlanmalara karşı biraz daha zayıf olabiliyor, ilaç kullanmıyorsan eğer yırtılmaz kolay kolay. Seninkisi korku, bendeki yaşanmış gerçeklik. Bacağım ve üst gövdem şiddetli ağırlığın altında kaldı ve kalça bölgesinde zedelenmelerim var, şimdilerde daha iyiyim. Doğal yaşam insanı güçlü kılar, doğa baba söylüyor.

0|0
    0|0
  • ödem

0|0
    0|0
    • 6gün

çatır çutur etti ama ödem derken?

Yükleniyor...