Acil taktik lütfen ciddi bişeyler yazın?

Çok iyi anlaştığım biri vardı yaklaşık 11ayı çok samimi geçirdik dostumdu herşeyimdi çok yakındık dertaşımdı o benim ama gelgelelim şimdiye ortada bişey yokken yanlış anlaşılmalar oldu bir zaman konuşmadıkta sonra konuşmaya başladık görüştükte yanyana daha farklı ama mesajda çok tuhaf eskisi gibi değil ne yapmalıyım bu durumda ben de hırs oldu şu an canı yansın istiyorum çünkü baya umursamaz davranıyor :( he bu arada bunun benden önce böyle yakın bir kız arkadaşı daha vardı o yelloz paçoz mesaj attı sonra böyle olduk ya içim yanıyor resmen

0|0
0|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Soğumuş bir kere geri dönüşün olacağını sanmıyorum. En azından ben dönmem.

1|0
    0|0
    • 10gün

Yüzyüzeyken hiçte öyle durmuyor ama

• 8gün

Sence soğumuşmu yoksa ağırdanmı satıyor

• 8gün

bence aklı yeerine geliyor ama ağırdan satması gereken kişi o değil sensin. Çocuğa çok da sert davranma bundan sonra ona vakit ayır ama çok olmasın bu sefer ters teper :D. Şu gizliden de çık artık soruyorsan özelden sor :D

• Git konus dusuncelerini soyle boyle olmaya devam edecekse hayatindan cikar bence çok kasma sen zararlı çıkarsın

0|0
    0|0
    • 10gün

Düşüncelerimi söyledim cevap saçmalıyosun oldu beni suçluyo paronaya yapıyomuşum bilmem ne halbuki ilgisi yok o kız yazdı ve olay buraya geldi

• 10gün

belkide haklidir sen çok dusunuyorsundur takıyorsundur olamaz mı?

• zamanla düzelir

0|0
    0|0
    • 10gün

Nasıl emin olabiliyosun? Bu süre içinde nasıl davranmalıyım

• sende umursama biraz zamanla seni umursar merak etme

0|0
    0|0
  • Delirdin mi sakin olmaya çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0