Evli olup "evli" olduğunu belirtmeyen kişilerin karaktersiz olduğunu düşünüyorum, siz ne düşünüyorsunuz?

Sanalda bekar gibi gezip kizlarla konuşup evli olduğunu söylemeyen kişiler bence karaktersiz burada da varlar

Güncellemeler:
9gün Kadınlarda evli olup söylemiyor erkeklerle konusuyorsa onlar da karaktersizdir.
9gün Bu reel de de mevcut. reel de yapanlarin çoğu erkek oluyor tek sanalla sinirli değil

0|0
7|24

Erkekler Ne Diyor 24

• Kadın kendini 24 yaşında güzellik uzmanı olarak tanıtıp boy boy başkasının resimlerini attı bana
    Sonra öğrendimki 32 yaşında 3 çocuk annesi. üstelik eşi emrine amade

0|1
    0|0
    • 9gün

Ne anliyorlar anlamiyorum bulmuusun iste boyle birini ne diye aranirlar ki onlar da karaktersiz

• 9gün

Bilemiyorum
      Kınamakta istemiyorum.

• aynısını yapan onlarca kıza denk gelen biri olarak erkeklere laf atmayın bence: toplum böyle
    karaktersizlerle dolu

0|0
    0|0
  • İstediği gibi takılır bizi ilgilendirmez. Demek ki evliliği mutsuz ve heyecansız ilerliyor ki sanalda tatmin ediyor

0|0
    0|0
    • 9gün

Mutluluğu sanalda aramak yerine eşiyle konuşup halledebilir sürprizler yapabilir eşine caba göstermeyen kişiler o konuşursa ben de konusurum cabasina düşmüşler

• 9gün

Bunlar sadece bahane

• sorarlarsa saklamıyorum, zaten profilimde de yazıyor :)

0|0
    0|0
  • Bitmez onlar kanks

0|0
    0|0
  • Ovvvospu çağaları onlar.

0|0
    0|0
  • Evli kadın veya erkek kocasını ya da karısını aldatıyorsa iki yakası bir araya gelmesin aldığı ahıda çıkar bir yerlerinden

0|0
    0|0
  • her ıkısı de evlıyse?

0|0
    0|0
    • 9gün

Her ikisi evliyse hayatında mutsuzsa burada biraz olsun mutlu olmak için geldiyse... Gibi çok şartlar ileri sürülür ama burasi geçici ve yine 7/24 saat göreceği kişi Eşleri olacak onun yüzüne nasil bakacaklar nasil ayni yatağa girebilcekler?

• 9gün

o kadar derin düşünce sahıbı olsa yaparlar mı dersın , herkes kendı işini daha ıyı bılır dıyelım

• Cinsiyet farketmiyor bunun için. Kadınlarda yapıyor.

0|0
    0|0
  • Evim var ama boş kiracı arıyorum

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • Karaktersiz.

0|0
    0|0
  • heryerde onlar, sadece burada mı?

0|0
    0|0
  • Evli olduğu halde o evli olan erkeklerin peşinde koşan karaktersiz kızlar

0|0
    0|0
  • evli erkeklere yazan kadınlar ne o zaman?

0|0
    0|0
    • 9gün

Erkek belirtmemisse suç erkekte, söylediği halde yaziyorsa onlar da karaktersiz

• hepsi adi

0|0
    0|0
  • adı üstünde -sanal dünya- mesela ben reelde astranotum burda terzi :)

0|0
    0|0
  • pekı evlı olup soylerse ne tepkı veırıdın

0|0
    0|0
  • Her gün bulgur pilavı yenir mi şeklinde düşünen şerefsizlerdir bence

0|0
    0|0
  • Şerefsizler.

0|0
    0|0
  • Yapılan yanlış ama kızlar da her şeye inanmasın ve hemen birşeyler yaşamasınlar

0|0
    0|0
    • 9gün

İnanmasin mi? İnandiran sizsiniz o kadar profesyonelsiniz ki iyi kandiriyorsunuz ve iki güzel söz edince yelkenleri suya indiren kizlar var masum olan neden yapiliyor peki karaktersizlik değil mi?

• 9gün

Anliyorum, Uyardigin için tesekkur ederim

• 9gün

Rica ederim.

• ya sen

0|0
    0|0
  • ben söylüyorum hemen ki yanlış anlaşılmalara yolaçmayalım

0|0
    0|0
  • ben hiç bir zaman saklamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sorsan saklamazlar ve profilde evli oldu yazıyor kassen benim öyle çekincek bir durumum yok kimseden inkar edecek de.
    Kimsenin hayatını bilemezsin burda neden niçin olduğunu herkesin farklı bir amacı emeli vardır.

0|0
    0|0
  • Kimsenin içindeki sorunlari bilmeden dışardan yargılamamalıyız. Belki cok mutsuz bir şekilde kendini teselli ediyor. Bilemeyiz ben o yüzden birşey demicem

0|1
    0|0
  • Şerefsizlik bence

0|0
    0|0
  • karaktersizlik

0|0
    0|0
  • çok haklısın bu konuda

0|0
    0|0
  • bende senin gibi düsünüyorum