Göz çizdirme işlemi yaptıranlar sizce çizdirmelimiyim?

Arkadaşlar 18 yaşım miyopluk var 1.25 4 yıldır gözlük kullanıyorum sadece evde dışarda 1 kere bile takmadım sevmiyorum ben korkuyorum açıkçası gözü iyi ediyim derken bir aksilik olmasın körlük gibi en çok ondan korkuyorum yaptıranlar memnunmusunuz bide nerde ve ne kadar para ödediniz bide ben polislik sınavlarına girmek istiyorum o yüzden olmam şart yani lütfen doğru bilgiler verin benim için baya bir hassas bir şey bu durum lazer acıtıyotumu bide kaç dk da oldunuz

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• lens tak

0|0
    0|0
    • oda geçici bir çözüm ama bide polislik için lens kabul etmiyorlar

• Kısmet olursa olmak istiyorum ama göz engel benim için

• Ya hayırlısı olsun bence olmayınca da uzulmemek gerek vardır bir hayirllisi

En İyi Erkek Görüşü

• 3 yıl önce Ankara dünya gözde oldum olucaksan Ankara dünya gözde ol merkezi orası bu işlerin ara bilgi al Tavsiyem D. r Volkan Matben

0|0
    0|0
    • kaç yaşında oldun bide ne kadar ücret aldılar acaba?

• yakın bir zamanda arıcam orayı sağol bilgiler için az da olsa içime su serpti

• selametle içinizi ferah tutun

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• 2 hafta once oldum daha. ozelden yazarsaniz detayli yardimci olurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Oldum ama her doktora olunmaz 21 yaşını doldurmalısın öncesinde tavsiye edilmiyor

0|0
    0|0
    • ama o yaşa gelene kadar sıkıntı ben polislik sınavına girmek istiyorum onun içinde gözün düzgün olması lazım

• kaç yaşında yaptırdınız

• Bro göz doktorları bile gözlük kullanıyo ben yapmadım yemedi

1|0
    0|0
    • işte o konudan bende düşündüm bu adamlar yaptırmıyorsa bir bildikleri var diye ama yinede kafam karışık göz sonuçta yaptın mı geri dönüşü yok o yüzden tırsıyorum bu konuda

• Polislik istiyosan mecbur ama o nunda çıkıp çıkmica belli değil forumlarabi bak pişman olan var mı diye

• ben nadir görüyorum forumlarda çoğu insan memnun genelde benimde aklıma takıldı bu konu

• amca oglum 3 yil once yaptirsi 6 numaraydi gozleri sifirladilar

0|0
    0|0
Yükleniyor...