Herkesin kendince sorunu varmıdır?

2 sene öncesine kadar herşeye kafamı takıp sanki tüm kötü şeyler benim başıma geliyomuş gibi düşünüyodum bir gün durakta düşünceli birisini görünce yanımdaki arkadaşıma acaba nesi var bir sorunumu var bu kadının demiştim arkadaşımda bana e kanka herkesin kendince sorunu var demişti ve o andan itibaren neredeyse düşüncelerim değişti daha çok motive ve mutlu oldum sizce herkesin bir problemi varmı? sizin kendi düşüncelerinizi motive etme şekliniz ne?

0|0
2|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Sinirimi kontrol edemiyorum

0|0
    0|0
    • 9gün

Problemin bumu?

• 9gün

İnsanlara zarar veriyosun yani sakın yapma yaşadığın kötü şeylerden dolayı böyle olmuş olabilirsin ama sakın kimseyi üzme herkes kötü seyler yasadı kimseye sakın zarar verme insanların ahını alma ve ayrıca kötülük yaparsan büyür ve seni bulur bunu sakın unutma sakin olman dileklerimle..

• 9gün

aynen kotu şeyler yaşadığım için olabilir. tesekkurler saolasin

• Evet

0|0
    0|0
  • Herkesin bir derdi var kiminin ekmeği bayat kiminin pırlantası ufak

0|0
    0|0
  • ben yoruldum bıktım bu hayattan öyle derdim varki ağlayamıyorum bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkesin kendine göre sorunu var elbet. Sana anlatsa bu da sorun mu dersin bazen ama var işte. Hayat böyle. =)

0|0
    0|0
    • 8gün

Önceden sadece benim derdim varmış gibi zannedip kafana takıyodum şimdi biraz daha rahatım kendim için iyi olanı yapıyorum ve bakıyorumki kötü insanlar toplu bir şekilde alıyolarmış cezalarını bir an hiç almayacaklar zannetmiştim

• Bende bu aralar Ağlıyorum çok

0|0
    0|0
    • 9gün

Niyeki istersen anlat sana çözüm yolu sunayım hemde sen rahatlamış olursun

• 9gün

Yok ya Sağol canım insan hali işte bazen mutluyuz bazense hüzünlüyuz

• 9gün

Hımm peki tamam boşver takma kafana kendin için iyi olanı yap :))

Yükleniyor...