Kısaca derdimi anlatayım?

Sevgilim yok hanım ve terbiyeli ailesinden edep görmus bir kizim fakat sevgilim yok ne begenen biri ne teklif eden ne ne ciddi dusunen biri boy kilo fizigimde yerinde ne kiloluyum ne cok asiri zayif ama olmuyor iste bu durum canimi sıkmaya basladi bu aralar

0|0
1|15

Erkekler Ne Diyor 15

• abi anlamıyorum anlamıyorum. neden bir teklif bekliyorsunuz. hoşlandığın biri varsa tanı onu. arkadaşlık kur. geliri gelir zaten. ne teklifi. sana yeminle söylüyorum. biri gelip teklif etse kabul etmezsin. bak yemin ediyorum ki etmezsin.

0|0
    0|0
    • 9gün

çünkü ben ilk adımı atamıyorum yani erkegin atması daha mantıklı geliyor ve ben zaten utangaç bir insanım hoşlandığım yok ki

• 9gün

kankacığım o zaman beklemen lazım ki sevebileceğin biri çıksın karşına. aceleci olma. :D ben de hiç sevgili edinmedim çünkü ben de seninle aynı kafadayım. yapacak bişey yok. doğru zaman gelince köşede kös kös oturma ama atak yap ki bişeyler değişsin. :)

• 9gün

tamam yorumun için çok teşekkürler

• Bulunur seni de bir seven elbet.
    Sadece bekle ve birazcık sabret.

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim hanım hanımcık falan değil tabi ama inanmazsın ya da inanırsın neden inanmayasın hiç sevgilim olmadı falan neyse bu düşünceler bazen geliyor işte sonra insanların aptallıklarını ya da yalanlarını falan görünce yanlızlığa aşık oluyorsun

0|0
    0|0
    • 9gün

aynen öyle

• 9gün

Aslında o saydığın şeylerin sevgiyle de alakası yok biliyormusun, onlar elbet bir gün geçecek eğer fiziğini falan seviyorsa onlar senden gittiği zaman sevecek bişeyi kalmayacak arkadaşın ve o da gidecek. Kalıcı olanı sevmek gerekir bence.

• hanfendiye bir porsiyon adam gönderin. kardeşim etrafta görünme sıklığın ne bilmiyorum ama sosyal medya olrak nitelendirilen bu mecra senin derdine deva olmaz. bu yüzden az çok demeyelim insan görmeye gayret edelim. sevgilerle..

0|0
    0|0
  • Soguk gözüküyor sundur

0|0
    0|0
  • Çok kasıyorsun kendini ondandır.

0|0
    0|0
  • Kader kısmet be kanka

0|0
    0|0
  • Özür dilerim ama belki beğenmiyorlardır

0|0
    0|0
  • Sanal olsa

0|0
    0|0
  • bir konuşalım derim😊

0|0
    0|0
  • Cirkinsindir

0|0
    0|0
  • Vardır bı zamanı boşver canını sıkma;)

0|0
    0|0
  • Buradan bulursun

0|0
    0|0
  • istersen tanisabiliriz

0|0
    0|0
  • bende öyleyim benimki biraz farklı etrafımda dolanıyor herkez ama ben istemiyorum şu zamanda çok cıvık kızlar türemeye başladı sadece kızlar değil herkez öyle normal bir insan kalmadı artık bırak sevgiliyi kafa dengim arkadaşım bile yok okadar yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç canını sıkma bu aralar gevşek kızlar revanşta ama eglenilcek kızlarla asla evlenilmez unutma 😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...