Kapat

Fabrika da işe başlıycam Aylık Gelirim Ne olur ortalama bir işci için?

Arkadaşlar merhaba bir tekstil farbrikadasında işe başlıycam aylık gelirim ne olur askeri ücret mi yoksa Altınıda verebilirler mi özel sektör?

Güncellemeler:
sssssssssss
ssssssssd

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Babam un fabrikası sahibi bir gün bile işçi çalıştırsa sigortasını yapmak zorundaymış. En alt elemana asgari ücret zaten şart aksi olamaz diyordu

0|0
    0|0
    • anladım yarın bir detaylı öğrenmek gerek yinede teşekkür ederim cevabınız için

• İnşallah hakkını alırsın kardeş

• inşaAllah Allah razı olsun kardeş

En İyi Erkek Görüşü

• asgari vermek zorunda

0|0
    0|0
    • şimdi üstadım bir soruda dahaa sorucam sana ben bugün akbanktan hesab açtım sordu nerde çalışacaksın diye farbriaknın adını söyledim banka cüzdanında hesap no yazıyor yan tarafında 888 Türk Lirası yazıyor şimdi acaba 888 tl mi yatıracak bu adamlar kılandım ücreti sormadım zaten de nasıldır durum bende yani asgari verir zannediyorum?

• edilir ondan süreklide seni ararlar açalım falan diye banka ile çalışmak bela iş

• evet üstadım

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Asgari ücret

0|0
    0|0
  • hiç baslama derim ııyyy lanet iğrenç tekstil fabrikaları

0|0
    0|0
    • çalıştın mı

• bir ay kadar çalışayımda sonra bakarım sağlık raporu felan öıkarttım masraf yaptım biraz onları karşılamam gerek yaşadığım ilçede mağza felan pek yok ufak bir yer. neyse Artık rabbim sonumuzu hayırlı eylesin hayırlısı

• anladım amin hayırlısı

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...