Bir dostum için çözüm arıyorum. Detayda?

Babasının istediği liseye gitmişti, üniversiteyi de babasının istediği bölümü okuyor açıköğretimden. Gül gibi Fransızca Öğretmenliği geliyordu Gazi'de.

Para istediği zaman vermiyolar o yüzden AVM'de işe girdi. 1300 lira maaşın bin lirasını onlara veriyodu. Bin liranın haricinde de fatura, taksit, alışveriş masraflarını karşılıyodu. Sabah 10 akşam 10 çalıştığından derslere yönelemedi büyük ihtimal kalacak.

Ondan bekledikleri şey "Eve para getir, ev işlerini yap, kardeşine bak, ders çalış, bizden para isteme"

Geçen gece mide ağrısından kıvranıyodu doktora götürmemiş babası üşendiğinden.
Kendi parasıyla kıyafet alıyo, babası kıyamet koparıyo ne gerek vardı diye.

şu an çalışmıyo. Bugün yanıma gelirken para istemiş, yol parası hariç 4 lira vermiş herif. Ağlamaktan içi şişti yavrumun.

Ya ayrı evde yaşayacaksın ya da Ali'yle evlenceksin diyorum, aklıma başka bişey gelmiyo.

Ayrı eve asla izin vermezler. Ali'yi de annesi istemiyo sünni diye! Ayrıl diye zorluyo.

bir yol gösterin lütfen ya

0|0
3|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Risk yüksek seviyede her şey hazır edilmeden yapılacak çıkışlar mutsuzluk ve yıkım getirir.

1|0
    0|0
  • Genelde ailenin rızası olmadığı evllilikler kötü bitiyor elbette istisnalar yok mu tabiki de var. Bu onların cesaretine ve sevgisine kalmış birşey

1|0
    0|0
  • Onlara anne baba demeye bin şait lazım Nasıl anne baba bunlar yaa... yazık Allah yardımcısı olsun... Evden bira da olsa uzaklaşması lazım...

1|0
    0|0
  • bu nasıl hikaye ya içim parçalandı

0|0
    0|0
  • Ha bir de bu Alevi öyle mi.
    yazıklar olsun ilk kez böyle bir şeye denk geldim. terketsin evi hiç bir durum bundan kötü olamaz

0|0
    0|0
  • Ali'ye kaçsın

0|0
    0|0
  • Allahtan yardım istedin..

0|0
    0|0
  • Annesi kendini düşünüyo, evlensin mezhep önemli değil bence. Tabi çocuğu iyice tanıyorsa

0|0
    0|0
    • 10gün

Evet çocuktan yana bir sıkıntı yok bizim kız çocuğun annesiyle de görüşüyo ama işte mezun olmadan evlenmem diyo. Bide annesinin tavrı malum

• 10gün

Malesef. Evlenene kadar kafayı yemese bari

• 10gün

Allah yardımcısı olsun

• olay aslinda bildik turkiyem gerçeği iyi düşünüp iyi karar vermek lazimm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gizli gizli evlensin

0|0
    0|0
  • Allah yardım etsin ya nasıl baba o of ağlicam gerçekten Allah sabır versin arkadaşına

0|0
    0|0
  • Ayrı eve çıksın evi terk etsin bağları koparsın yani. Ben öyle yapacağım

0|0
    0|0
Yükleniyor...