Arkadaşımın sözlüsüyle kendi sözlümü kıyaslama problemim :/ ?

Arkadaşımla ben sözlüyüz. Onunki elektrik teknisyeni. Üniversite falan okumamış ama şu an kendi işini kurmuş. Geliri 30-40 bin falanmış, İstanbul'da ev yaptırıyormuş. Benimki de tıp öğrencisi. Az zamanı kaldı, mezun olacak yani. Benimki bayağı akıllı tabi neyse. Çalışmaya başlayınca da kazancı iyi olacak. Ayrıca benimki cinsel anlamda onunkine bin kat fark atar. Neyse iste sürekli istemsizce kıyaslıyorum. İstiyorum ki biz daha iyi şartlarda olalım. Onca emek verdi benim sevgilim o bölümü okumak için. O çocuktan farkı olsun istiyorum. Sizce hangimiz daha avantajlıyız şu an? :/

0|0
6|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Bnce arkadaşın daha avantajlı kocasını başkasıyla kıyaslamıyor ne mutlu.. Bnce sende devam etmemelisin..

2|0
    0|0
  • Eğer küçük bir kıyaslama bile yaptıysan ayrıl

1|0
    0|0
    • 10gün

neden? ya benim sözlüm gece gündüz çalışıyo. onun başkalarından farklı olmasını istemem suç mu yani? onca emeğin karşılığı olmasın mı? meslek lisesinden mezun olmuş biriyle bir mi olsun?

• 10gün

Şimdiden Kıyaslama yapıyorsan gelecekte beğenmeyeceksin onu. İnsan sevdiğini kimseyle kıyaslamaz

• Sadece erkek arkadaşın şanssız onu anladım yazdıklarından..

1|0
    0|0
    • 10gün

Ay ne alaka? Bunca emeğinin karşılığını almasını istemem suç mu? bir farkımız olsun yani demi. Yıllardır kafa patlatıyo bu çocuk..

• 10gün

Ben olsam takardım. Bilmiyorum yani. Kim istemez ki emeğine denk kazanmayı. Hiçbir iş yapmadan milyarlarla oynayan insanlara tahammül edemiyorum

• 10gün

Hayatta herzaman senden az çalışıp senden çok kazanacak senin hakettiğin makamlarda mevkilerde insanlar olacak.. sen bunlara takmadan elinden geleni yapıp.. elinde olanlara şükrettiğinde bu duyguyu yaşamayacaksın..

• Yanlış düşünüyosun. Umarım troll sorudur.

0|0
    0|0
    • 10gün

değil. troll olsam nasıl bu kadar uydurayım 😅 zaten istemsizce yapıyorum bu karşılaştırmayı. tamam Allah herkese kat kat versin ama benim sözlüm de onca emeğin karşılığını alsın istiyorum. bunca şeyden sonra onlardan kötü durumda olursak adil olmaz ki

• 10gün

Herkes aynı olacak diye bişi yok ki, emin ol lise mezunu olupta milyarlar kazanan kişiler var. Hepsi ile kendini kıyaslıcaksan işin zor.

• Ya bacım cidden ikiniz de boşsunuz... Karşılaştırmaya bak arkadaş...

0|0
    0|0
  • saçmalama o kadar

0|0
    0|0
  • avantajınızı yiyim huzuru bulun yeter 😂

0|0
    0|0
  • Vay fazla evli kalmazsiniz siz. Adamı delirtirsin

0|0
    0|0
  • Sidik te yarıştırın tam olsun

0|0
    0|0
  • senin bu konusmani duysa Şu an kendi gibi bir tip okuyan bir es aramaya baslardi yazik cocuga

0|1
    0|0
  • Takilam boyle seyleere

0|0
    0|0
  • Sen kafayi yemissin ablam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• seninki tabiki daktır olucak boru değil dünyadaki en büyük güç zekadır.

0|0
    0|0
  • İyi biriyse. akıllıysa. sana değer veriyorsa sen hep şanslı. hep avantajlısın. Maddi durumunuzu arkadaşından üstün olmak isteğinden böyle kıyaslıyorsun. Mutlu insanda ego. kıyaslama olmaz. Kıyaslama yapmazsan daha mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • İnşallah sende sözlün tıp okuyo diye boş durmuyorsundur

0|0
    0|0
  • Seni bilmem de en sanssizi senin sevgilin, senin gibi biriyle sevgili oldugu icin

0|0
    0|0
    • 10gün

En sanssızı sensin bence. Kafan çalışsaydı neden bir farkımızın olmasını istediğimi anlardın..

• 10gün

Sadece ben degil goruslere bakarsak cogu kisi boyle dusunuyor hepimiz aptaliz bir sen akillisin :3

• 10gün

az yorumları da oku bari. oku da gör neden böyle düşündüğümü.

• Senin için para mı önemli

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir Çırpınış bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...