Aranızda avukat olan var mı?

Arkadaşlar ben sağlıkçıyım ve hasta yakını şikayettte bulunmuş. Savunma yazısı yazmam gerekiyor ama nasıl yazıcam bilmiyorum yardım edebilecek biri varmı?

0|1
1|19

Erkekler Ne Diyor 19

• Vay arkadas bee
    Herkez avukat lık yapıyormus da haberımız yok
    :))
    Arkadasım bak bu ısın duayenı olan avukata gıt paran yoksa devletın sana sundugu AVUKATLAR BARO suna gıt guzelce derdını anlat senın derdıne onlar care olur heyecan yapma korkma kaderınden fazlasını yasamazsın..
    ama bu ısı bılenden ogrenırsen bence KARIYERINE zarar vermemıs olursun...

0|0
    0|0
    • 11gün

Kulaktan dolma bılgıler herzaman ınsanı yanıltır GÜZELDE MESLEGIN VAR. Zarar gelmesın karıyerıne
      Ben onlarca savcı karsına onlrca hakım karsısına onlarca ıfadeye cekıldım sorusturma ıcerısınde bulundum
      Ama bu sekılde akıl veren cok oldu yapmadım ıyıyımm
      Sende senın ıcın ıyı olanı yap ve AVUKATA ya da BARO YA gıt...

• 11gün

@Arsız1905 dostum vucut gelistirmemi yapiyosun kol çevren kaç cm?

• 10gün

@2016yili konu ıle ne alakası var anlayamadım ama :)

• Olayı gereğince açıkladığını karşı tarafın aşırı stresli ve panik atak davrandığını olayı yeterince anlattığını fakat karşı tarafın üzüntüden dolayı kafasının karışık olduğundan dolayı seni yeterince anlamadığını anlatabilirsin ama iyi niyetli bir şekilde

0|0
    0|0
  • avukat değilim ama olayi nasil yasadiysan öyle anlat neler oldu

0|0
    0|0
    • 11gün

Zaten öyle anlatıcamda girişi nasıl yapıcam bilemedim

• 11gün

mesela
      29.11.2016 salı günü saat 21.56 da mehmet A. isimli hasta ile... devamini olayi yaz

• Simdi katiplik yapan biri seni burda avukatim diye kandirir.😂

0|1
    0|0
  • Jandarmayım ben yüzlerce ifade aldım yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • 11gün

Girizgahı nasıl yapmalıyım?

• 11gün

Süpheli sıfatıdır o neyse o yazıda ne yazıyor tam olarak yaz bana

• 11gün

Konuyla ilgili hakkınızda disiplin soruşturulması başlatılmıştır diyor

• öncelikle tarihi saati yazıyor ve olayı anlatmaya başlıyorsunuz neler olduysa hepsi bu kadar :)

0|0
    0|0
  • Vijdanın rahat ise, içinden geleni yaz. Olan biten neyse o.

0|0
    0|0
    • 11gün

Vicdanım rahat yanlış yapılan birşey yok

• konu neyle ılgılı? neden sıkayet etmısler senı

0|0
    0|0
    • 11gün

Hasta bizde kötüleşip yoğun bakıma gitri esas ordan şikayetçi ama yeterince bilgilendirilmedim diye bizden de şikayetçi

• Var nolucak

0|0
    0|0
  • Hayır, yok

0|0
    0|0
  • yok ne lazımdı

0|0
    0|0
  • hatasi olmayan biri böyle arayista bulunmaz benim bildiğim avukatta doğru dan yana dir

0|0
    0|0
  • neye yönelik şikayette bulunmuş?

0|0
    0|0
    • 11gün

Yeterince bilgilendirilmeme filan daha çok başka bir bölümden şikayetçi ama bizim bölümde de yattığı için benim adımda geçiyor

• 11gün

Uzman değilim ama asistanım bilemiyorum ne derece sıkıntı olur

• 11gün

dediğim gibi asistana patlayacaksa dahi baş asistana patlat. direkt asistanla alakası olamaz. hasta yakını ile iletişimde olan sizsiniz diye suç size atılamaz. o hasta yakınının merakının giderilmesi için soruyu onun yöneltmesi lazım. siz standart bilgiyi verirsiniz. onun kafasındaki soru işaretlerini bilmek sizin işiniz değil. savunmayı böyle yapın hastane yönetimine. ben bilmesi gerekenleri anlattım, soru sorsa yanıtlardım, kafasındaki soruyu bilmeden ona konu ile ilgili ted konuşması mı yapayım deyin.

• hyr yk

0|0
    0|0
  • Sanırım avukatı yok ama netten bakabilirsin örneklerle

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • ben varım

0|0
    0|0
  • netten orneklerini bulabilirsin ama eger sikayetci kisinin/kisilerin haklilik payi az dahi olsa sizin hic iyi sonuc olmaz hatta kamu davasina da donusebilir

0|0
    0|1
  • Olay bilmiyorum acikcasi siz olayin nasil oldugu ve gelistigini ve bu durumda hic bir kusurumun bulunmadigini beyan eden bir yazi yazacaksiniz. Ama bunu yazarken sahitleriniz varsa onlarida belirtip delillendirmeniz gerekiyor cok gecmis olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• selam ben öyleyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...