Ankara'da yaşayabi̇li̇r mi̇si̇ni̇z? i̇lla deni̇z olmadan asla di̇yenlerden mi̇si̇ni̇z?

Ankara'da yaşayabilir misiniz gerçekten?
Bu kuru ayazlarına, gri havasına tahammül edebilir misiniz?
İlla "ben deniz istiyorum" der misiniz?
Ben yaşıyorum yıllardır, gayet de yaşanıyor :D

0|0
26|34

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar Ankaranın ayazına bile alıştırdı. Başka şehirlerede gittim sadece denizsiz Ankarada nefes alabildiğimi farkettim. Bu birazda alışmakla alakalı. Son olarak :)
    scontent.cdninstagram.com/.../..._1646384788_n.jpg

2|0
    0|1
    • 10gün

Kesinlikle gerçek bir Ankaralı üşümez direnci vardır kuru ayazlarımız sağolsun :) :D
      Ben de deniz olsa bile Ankara'da huzurlu hissediyorum sadece. Ne diyelim o zaman? Yeni gelen arkadaşlarımızın da alışması dileğiyle? Karikatür de çok hoş teşekkür ederim :)

• 10gün

Alışırlar umarım :D Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 33

• bokunda boncuk aranmaması gereken şehirdir. "soğuk.. gri... peşimi bırakmayan şehir..." edebiyatının ne piyasası varmış arkadaş.

romantizm, melankoli zart zurt devşirilecek en son yer ulan Ankara . memur var öğrenci var bürokrat neyin var. kızılay alışveriş merkezi yaptılar eşek kadar. sen o binaya bakınca devrik cümle kurabiliyorsan ssk işhanı da sana girsin kardeşim ne diyeyim. sakarya'da biralara ne koyuyolar anlamadım ki böyle bir kafa yapıyor.

montla sıç diyorum bu haltı yiyen dostlara. "pursaklar'a git" diye de eklemekte beis görmüyorum. ego kartı benden.

1|0
    0|1
  • Deniz önemli değilde Ankarada yaşayamam... Soğuk ve Kar bana göre değil... Yazın 50 derece de kışında 10 derece civarında ki bir sıcaklıkta yaşayan bir adam için çok zor...

1|0
    0|0
    • 10gün

Ama karda yürümek çok güzel :/

• 10gün

Hee aynen.. Yağarken yürümek güzelde yağdıktan sonra buza dönüştüğünde kötü oluyor... çanağı kırıyordum az kalsın Acemi birliğinde... Anılarım depreşti... :D :D :D

• 10gün

Her şehrin kendine göre olumlu ve olumsuz özellikleri var Sen Ankara da yaşayan biri olarak Adanaya gelsen yazın sıcaktan erirsin sıcağa lanet edersin... Ama kışın gelsen sana burası ilk bahar gibi gelir... Siz orada kar yağarken soğukta bere takarken biz burada 10 derece sıcaklıktabere takarız.. . Ben Adanadan Ankaraya taşınsam soğuga bir güzel kayarım bünyem alışık olmadığı için...

• illa ki yaşanır ama bünyem alışık değil 2 gün eskişehire gittim özellikle dudaklarım falan çok kurudu nemli yere alışmışım :))

1|0
    0|0
  • Ankarada askerlik yaptım.
    Gezdim dolaştım güzel günlerim oldu elbet. Ama ankaranın tek bir şeyini sevdim. O da istanbul'a dönüş yolculuğuydu 😌

1|0
    0|0
  • İstanbul harici heryerde YAŞANIR! Yeminle bezdim😅

1|0
    0|0
  • Ne kadar batı o kadar iyi

1|0
    0|0
  • Neredeyse her gün ısrarla sahile inen biri olarak asla denizsiz şehirde yaşayamam..

1|0
    0|0
  • 2 haftada 1 İstanbul'a gitmek şartıyla yaşıyorum ben de senelerdir..

1|0
    0|0
  • Antalya'da yaşayan bir insan olarak Ankara'da askerlıgımı yapmıstım sehrın olumsuzluklarını saya saya bıtıremem.

1|0
    0|0
  • Gayet de yasaniyor, deniz olunca ne oluyor ki :)

1|0
    0|0
  • samsunda deniz var:)

1|0
    0|0
  • Ben orda 8 yıl kaldım ve çok depresif zamanlar geçirdim. Resmen gittiğim zaman içime kapanıyordum. Şu an akdeniz bölgesinde yaşıyorum ve hiç olmadığım kadar huzurluyum.

1|0
    0|0
  • Para varsa her yerde yaşarim

1|0
    0|0
  • Melih Başkan var sunni deniz yapar : )

1|0
    0|0
  • hiç sevmem..

1|0
    0|0
  • eskişehirdeb farkı yok

1|0
    0|0
  • Denizsiz bir kayseride yaşadım yaşarım yaşanır :)

1|0
    0|0
  • Yaşanıyor da havası gerçekten aşırı kötü, hadi soğuk ona bir şey demiyorum da hep mi gri olur gökyüzü ne güneş var ne de yağmur

1|0
    0|0
  • Ankara da yaşanmaz

1|0
    1|0
  • Havası buz, onun dışında güzel şehir.

1|0
    0|0
  • Antalya'dan sonra Ankara'da yaşanmaz diye düşünüyordum ama yaşanıyormuş...

1|0
    0|0
  • takmıyorm denizi

1|0
    0|0
  • Ankara soguk ben yapamam 😊

1|0
    0|0
  • balkondan atlasam denize düşüyorum burda

1|0
    0|0
  • bende yaşıyorum :D

1|0
    0|0
  • hiç gitmedim

1|0
    0|0
  • Ankara da yaşamak bir ayrıcalıktır 😀

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum kanka şehrini.

1|0
    0|0
  • Cok soguk be Ankara

1|0
    0|0
  • Ankara bana uğurlu geliyor gelecekte taşınmak isterim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 26

• "balık mıyız la biz" diyesim geldi sana ama demicem asgasghd :D yaşıyoruz valla mis gibi :D

1|0
    0|0
  • -2 yaşimdan beri Ankarada yaşıyorum gayette güzel yani hiç deniz istiyorum demedim yazın tatile git olsun bitsin :d

1|0
    0|0
  • Ankarada yasayamam 2 3 kez 3 4 günlük gittim bir dolu kalabalıkm hiçbir şeyi yok. Her kurumun merkezi saçma sapan kasvetli bir şehir. Havası psikoloji bozar o derece kirli.

1|0
    0|0
  • 24 yıldır gayette güzel yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Ankaraya bayılıyorum son gunlerde cok ozluyorum orayı keske orda yasayabılsem

1|0
    0|0
  • Ankaralıyım Ankara`dan başka yerde yaşayamam. :P

1|0
    0|0
  • Deniz olmazsa olmazlarımdan 😂

1|0
    1|0
  • varlığını bılmedığımız için yokluguda sıkıntı olmuyor. ev denıze manzaralı olur boğazı falan görür anlarımda sadece boğaz köprüsünden geçerken görenlerın denızsın yapamamasını anlayabılmış değilim.

1|0
    0|0
  • Gayette yaşıyoruzz bence güzel yani bir sürü eğlence merkezi var

1|0
    0|0
  • yaşıyoruz valla yıllardır

1|0
    0|0
  • Deniz olmasına gerek yok Atam'ın mavi gözleri yeter 😊

1|1
    0|0
  • İstanbul'dan başka bir yerde nefes alabileceğimi sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Yaşadım 11 yıl, gayet iyi bir yerdi. Simdi denizli yerdeyim, pek bir fark gozetmiyorum.

1|0
    0|0
  • Yasiyoruz bir sekilde napAlim 😐

1|0
    0|0
  • Deniz olmazsa yokum hakimbey.

1|0
    0|0
  • 4 sene yaşadım Ankarada. Bir süre sonra sıkıcı gerçekten.

1|0
    0|0
  • Her yeri deniz olan bir yerden geldim ve iyi ki de gelmişim buraya. Çok güzel yaşanıyor :)

1|0
    0|0
  • Yaşayamam

1|0
    0|0
  • Deniz olmadan olmaz diyordum bir yıl kaldım alıştım şimdide cilginlar gibi özlüyorum

1|0
    0|0
  • deniz önemli değilde ankarada da yaşanmaz yahu

1|0
    0|0
  • zaten ankarada yaşıyorum yıllardır

1|0
    0|0
  • Deniz olmadan olmaz

1|0
    0|0
  • Doğduğumdan beri yaşıyorum 😄