Gizli geyim ve çok alınganım. Fikirlerinizi alayım?

Yasadigim cevreden dolayi gizli kalmak zorundayim. sekste daha cok pasif (edilgen) roldeyim bazen aktif oluyorum. Davranislarim her zaman erkeksi, feminen degilim. Ne gorunus nede hareket olarak kadinsiyim. Gizlendigim icin degil gercekten erkeksi oldugum boyle. Neyse gelelim benim sorunuma. Benim sorunum alinganligim. Ornek vereyim. Mesela hetero erkek arkadaslarimla bir ortamda otururken bazen biri digerine şaka olarak şoyle laflar soyluyor "yalan soyluyorsan g. tunu siksinler", "yoksa gay misin?". ya da bir maçı iddiayi ya da yarismayi kazaninca karsi tarafa "size soktuk/koyduk" gibi kelimeler geciyor. Sinirlendiklerinde "seni sikerim" diye aşagiliyorlar. Bu hakaretler baska birine saka yoluyla soylenmis olsa bile dolayli yoldan bana, cinsel yonelimime ve sexteki rolume hakaret edilmis gibi hissediyorum. Bunlari politik tartismalarda geylerin haklarinin olmasini savunan ozgurlukcu arkadaslarimdan bile duyuyorum. Duyduktan sonra o kisilerden soguyorum. Uzun sure biraraya gelmek istemiyorum. O yuzden hicbir arkadasimla derinlemesine bir dostlugum yok. Iliskerim cok yuzeysel. Isim dusmetikce pek kimseye yaklasmiyorum. Isim duserse sempatik davranip hissettirmeden istedigimi alip/yaptırıp yavasca uzaklasiyorum. Geceleri bunlarin hepsi aklima geliyor. Ofke ve uzuntuyu ayni anda yasayip uyuyamiyorum. Okudugum bolumde kiz sayisi cok az. Sadece hazrliktan tanidgm iki kiz arkadasim var onlarlada cok sık denk gelmiyoruz. Cevrem cogunlukla erkek. Ayrica ailem gey oldugumu ogrenince sormuslardı hangi yonun baskın diye. Durust olup daha cok pasifim demistim. Bunu duyunca annemle babam aglamisti. Abim ogrenince dövmüştü. Aklima geldikce kendimi cok kotu hissediyorum kendime olan saygm gunden gune eriyor. Surekli kendime haksizlik yapildigini asagilandigimi dusunuyorum. Aktif geyleri ve hetero erkekleri -sevmiyorum-. Tum bunlar yuzunden iliskilerim iyi gitmiyor. Cevrem beni anlasilmaz degisik biri olarak tanimliyor. Sıkıntı buyuk yardim lazm.

0|0
2|4

Kızlar Ne Diyor 2

• hayatın hep zor geçecek bu dogustan gelen bir durum olduğu gibi senin de tercihin. O yüzden yardım almalisin hayatını daha iyi idam ettirebilmen icin

0|0
    0|0
    • 11gün

Sadece ben degil tum kadinlar icinde gecerli. Erkekler birbirlerini komik duruma dusurmek ya da asagilamak icin kelimeleriyle karsisindakini kadin durumuna dusururler. "Gey misin lan" mesela. ya derler. Kadin bedeninin cinselligini asagilarlar. Anneler kiz kardesler uzerinden asagilarlar.

• 11gün

O yüzden hic sinirlenme kendini yipratmaktan başka eline bişey geçmez.

• 11gün

teşekkür. Yuzeysel yasamaya bakayim o zaman.

• Söylicek hiç bişeyim yok ama umarım herşey yoluna girer zor bir durumdasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aktif geyleri hetero erkekleri sevmiyorsun? bence sen gey değilsin sadece kadınlara ilgi duyan ama fantezi olarak pasif kalmayı seçen birisisin, başkaları da senin hakkında ne diyorsa desin aldırma çünkü öyle değilsin, alınganlık yapacak bir şey de yok ortada benim arkadaşlarım da böyle konuşuyor saçma ve laubali bulduğum için ben de takılmıyorum artık pek gerekmedikçe. Çevrendeki insanlar dediğin yani tanımadığın insanlar ise zaten boşver onları çünkü tanımıyorsun, onlar da seni tanımıyor. Umarım anlamışsındır demek istediğimi

0|0
    0|0
    • 11gün

Evet tamamen aktifleri ve hetero erkekleri sevmiyorum. Daha cok aktif-pasifleri ya da pasifleri seviyorum. Kadinlardan hoslanmadigimi soylemistim. Fantezide degil tecrubeleri olan bir geyim

• 11gün

Ben fantezi olarak çıkarımda bulundum yanlış anlamışım o zaman. Hiçbir kadına ilgin yok olmadı ve herhangi bir kadın ile tecrüben olmadı ise, sadece erkeklere ise yönelimin diyecek bir şeyim yok kardeşim, kolay gelsin.

• kızlardan seni alıkoyan nedir?

0|0
    0|0
    • 11gün

İcerige bak birde sordugun soruya.

• 11gün

bu zamana kadar hep kadınlardan hoşlandım sana yardımcı olamıycam sadece merak ettiğim soruyu sordum o kadar

• 11gün

vaybe guzel bı konuşmaydı

• kisa yaz ak hem geysin hmde uzun yaziyon

0|0
    0|0
    • 11gün

Bende hangi gerizekali bunu yazacak diye bekliyordum.

• Destan yazmışın be

0|0
    0|0
Yükleniyor...