Tombik bir kız olmak suç mu?

Hayatımın en kötü döneminde kilo almaya başladım. Ardından bu kilo artışı yükseldikçe yükseldi. Guatırım ve triotimin tamamen çalışmamasıyla beraber hayatım kabusa döndü.85 kiloyu dahi gördüm şu an 70 kiloyum ve çok rahatsızım durumumdan her ne kadar spor yapsam da düzenli beslenmeye çalışsam da göbeğim gitmiyor. Boyum 166 😢
Sürekli itildim kakıldım 😥 Hiç sevilmedim ben çok üzülüyorum 😢😢 Tombik insanlar sevilmez mi? Kendimi yapayalnız hissediyorum çok üzgünüm ben 😢😢

0|0
7|17

Erkekler Ne Diyor 17

• tombik kizlari cok severim :D

0|0
    0|0
  • üzülme ve uzulecek de birşey değil bu ilk önce kendinle barışık ol ve kendini sev ve inan kendine ve emin ol sen de istersen zayıflar ve güzel bir kız olursun

0|0
    0|0
  • Maalesef günümüzde artık herkes dış görünüşe bakıyor önce. Kötü hissetmen normal. Ben de pek yakışıklı sayılmam o yüzden bütün kapılar yüzüme kapanıyor. Ya kendinle barışık ol kendini öyle kabul et ya da üzülmeye devam

0|0
    0|0
  • Tombik insan sevilir niye sevilmesin. Hastalıktan dolayı olan birşey seninki herkesin başına gelebilir geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Alttarafı benden 1 kg fazlasın :D

0|0
    0|0
  • senin yanaklarini skarm ulen uzulme tombik yanindayiz😅😋

0|0
    0|0
  • tatliysan sorun yok

0|0
    0|0
  • tombik erkeklerde var.
    böyle sıkasın geliyor onları arkım var kollarımla ölesiye sıkıyom sılaym gibi göbeğiiii. aS:DAS:D

0|0
    0|0
  • Degil ama spor yapsan swnde iyi olursun benim gibi 93 kiloysu simdi manken vucutlu adamim 😊

0|0
    0|0
  • üzülme öyle bir kavram yok seni seven öyle sevsin

0|0
    0|0
  • Ay kıyamam gel gel

0|0
    0|0
  • çok değil bnce

0|0
    0|0
  • fotonu bir görelim bakalım ne kadar ayısın:D

0|0
    1|0
  • Spor salonu diye bir icat var duymusmuydun

0|0
    0|0
  • bence asıl tombikler sevilir

0|0
    0|0
  • benim ablamda ayni durumda ben dalga gecerim misal hic kafaya takmaz

0|0
    0|0
  • Sevmez tombikleri kimse sevmez. etrafına dön ve bak. hangi kadın çirkin şişman erkeğe gönül veriyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• o zaman itilip kakilma bir özgüven gelsin ezdirme kendini cabala anladin mi ezik gibi durma yaptim olmadi deme daha fazlasini yap 1 ay yapiyosan 3 ay yap yapipta olmayani sizde görüyorum ben ya

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş verirsin, üzülmene gerek Yok

0|0
    0|0
  • kim sevmiyomuş seni ne alaka yaaa ben insanları fiziksel özelliklerinden dolayı sevmemezlik yapma

0|0
    0|0
  • Tombik ol ya da olma ben insan ayırt etmem hiç birinizi sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • sakın oyle dusunme ben cevremde ne kadar cok tombik insanlar gordum aski en guzelinden yasayanlar seni seven o halinle sever zaten kaderinde kim varsa insallah beraber mutlu olursunuz

0|0
    0|0
  • Özgüvenini düsürme kendini önce sen sev kiloyla bir alakası olduğunu sanmıyorum ben.

0|0
    0|0
  • Suc degil kafaya takmamaya calis

0|0
    0|0
Yükleniyor...