Galiba hic gerçek arkadasim yok, hepsi kuru kalabalikmis. Cok mutsuzum?

Okul bitince herkes memleketine gitti arkadaslarim ben aramadikca aramiyor, yazmadikca yazmiyor. Bu ne yaa. Ben de soğuyorum. Darilcam artik ama oyle tripli, alıngan biri de olmak istemiyorum bisey yok gibi davranıyorum. Cok yalniz hissediyorum

0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Darılacak bir şey yok , bakış açını değiştirmelisin.

Nasıl ilkokul arkadaşlığı , ortaokul sonra da lise arkadaşlığı birer bulut olup çoğu kişi hayatındanı bırak hafızandan dahi silindi ise , üniversite arkadaşlığı da benzer bulut ve hafızadan silinme durumunu yaşayacak.

Bunun sebebi arkadaş vefasızlığı değil , kişilerin ortak amaçtan ayrıldıktan sonraki kendi hayat amaçlarına yönelmesidir. Kimi evlenir kimi iş kurar kimi iş bulur kimi askere gider kimi yüksek lisans ile devam eder ama bunun ortak yanı ; herkes kendi yoluna devam eder çünki hayat basamaklarında durulamaz.

Sen de ; universite yılları da olsa geride bırakıp kendi yoluna devam edeceksin, o günler bitti ve yeni hayat amacının günleri başlamak zorunda. İlerisi korkutucu olabilir ama bunu da geriye özlemle örtmek de akılcı olmaz.

Durumu kabullen kısacası..

0|0
    0|0
    • Hayir evde bos bos oturuyolar. Evlilik yok iş yok. Hic mi canlari sıkılmıyo muhabbet istemiyolar. Hayret ediyorum

• Belki herşeyi de yansıtmayı doğru bulmuyorlardır. Önemli de olmamalı , daha önemlisi senin için " what is the next step " sorusu olmalı

• Pırlanta arkadaş edin ama bulursan dag olur ama bu devirde işde

0|0
    0|0
  • aynı ben ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...