Annemin genisligi ne olacak?

Arkadaslar abim universitede hoca. bir tane doktora ogrencisi var. 26 yasinda ben de 21 yasindayim. ogrenciyim. Cocuk biraz benimle ilgili konusuyodu ben de cok begendim kendisini anneme demistim. Annem de abime o cocugu sordu. Hatta gulmeyle karisik o cocugu elife yapsana dedi abim anlamamis gibi yapti. Ben abim bilsin istemem utanirim. Biri bana bu durumu yorumlayabilir mi?

0|0
0|5

Erkekler Ne Diyor 5

• ahaha :)

Yahu bunun genişlikle ne ilgisi var? Bu tür şeyleri ailenin bilmesi en doğru şeydir zaten, gençler bu tür şeyleri aileleriyle paylaşamadığı için yaşadıkları yüzünden kendi psikolojilerini bozuyorlar.

Sizde en azından böyle bir şey yok o kadar da. Bak annen biliyor mesela, destek çıkıyor, yardımcı olur, yanında olur.

Abinin bilmesi filan genişlik değil, duruma ve zamana göre o da bilmeli. Ama ailede arada olmalı ki her şey kontrollü ilerlesin.

Bir sıkıntı yok yani durumda.

cut.

0|0
    0|0
    • 5gün

Ya yorumun içimi cok rahatlatti aslinda. Ama yine de bir iliskim olsa hic boylr hayal etmem. Çünkü benim mezun olmama 4 yil daha var. o yüksek lisa s yapiyo Şu an

• 5gün

O kadar pozitif geldin ki tam ziddim. Seni takip ettim sohbet etmek isterim

• 5gün

olabilir :)

• Kız evde kalıyor evlendirelim moduna girmişler😄

0|0
    0|0
    • 5gün

Daha okuyorum mezun olmama 4 yil var

• Annen seni düşünmüş :)

0|0
    0|0
  • Annen seneden bıkmış vereyim de kurtulayim demiştir bide ondan iyi bir kısmet bulamamıştır 😂

0|0
    0|0
  • babana sor bir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...