Seçim olsa oyunuz kime? Ajdar gibiyim ben. Ekonomik kriz yarataraktan Erdoğanı devirmeye çalışıyor batı. Anketli?

Ben ortaya karışık bir pizza gibiyim. Her malzeme var bende. Ama her daim öncelikle kanımda TÜRK Milliyetçiliği vardır. Libiydom kürtlere karşı bazen azalysada artysada her daim belirli miktarda kürytlere kinıym varydır. Laik biriyim. Ordudaki Atatürkçü askerleri her daim sevmişimdir sol çizgide olsalar dahi. Kemalist, ulusal solu. Bende birde sadece ve sadece Tayyip hayranlığı var. Tayyipin kafa yapısı, düşünce tarzı, hareketleri, siniri vb hoşuma gidiyor. Ben muhafazakar biride değilim. Ama Tayyipe karşı sevgim var. Tayyipten dolayı 4 oyumdan 3 nü Akpye attım. Ama ben özellikle dolar olmak üzere altını para işlerini seven biriyim. Dolar artınca altın artınca benim para liradayken ajdar gibi oluyorum. Diyomki oyumu mhpye atacam önümüzdeki seçimde. Ama noluyorsa oluyor en sonda her şeye rağmen Tayyipe olan sevgim yeşeriyor. Ajdar gibiyken googla tayyip yazdım ben. Milat gazetesi batı Erdoğanı ekonomiden götürecek diye yazılar yazmış. Biliyordum batının yaptığını doları böyle. Ama dolar artınca yinede moralim bozuluyor. Ama dolar 10 lirada olsa benim oyum desteğim Tayyip Erdoğana. Çünkü oryspy ccklrı Avrupa uğraşıyor ekonomiyle ki Tayyipi indirir miyiz diye. Benim desteğim her daim Tayyipe isterse dolar 5 olsun. Ama borsa oynayanlar özelliklede akpli olanlar değil ajdar Bülent Ersoy gibi oluyordur. Borsa her gün sürekli düşüyor. Bu aralar dayanıyom borsa oynamıyom. Eğer oynasam borsa paralarım gitti diye herhalde hdpli ya da solcu gibi bir gominisyt olurdum Tayyipe karşı. D. D. sakın ha sakın borsa oynamayın tavsiyem size.

• DOLAR 5 LİRADA OLSA YAŞASIN TAYYİP
    18% (2)33% (2)24% (4)Oy Ver
  • MHP
    18% (2)17% (1)18% (3)Oy Ver
  • CHP
    36% (4)0% (0)24% (4)Oy Ver
  • hdp
    28% (3)17% (1)24% (4)Oy Ver
  • LDP
    0% (0)17% (1)6% (1)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    0% (0)16% (1)4% (1)Oy Ver