Kızlar, Hayata tutunmakta güçlük çekiyorum :( ?

Merhaba.

yaşım 26 erkeğim.

çok detay yazmak istemiyorum.

bugüne kadar hep güzel hayaller kurdum ama kurduğum hayallerin istediklerimin nefes almak dışında gerçeğe dönüşmedi.

ailemin maddi manevi sıkıntıları oldu hala oluyor.

ailem bizim işsizliğimize üzülüyor. buna çok üzülüyorum elimden birşey gelmiyor.

kamuya abimde atanamadı bende atanamadım.

1.300 tl lik işlere girmek istesek bile tecrüben yok (torpilin) diye almıyorlar. doğru tecrübemiz yok bugüne kadar markette ofiste şirkette çalışmışlığımız yok. ama öğretilirse öğreniriz sonuçta oralarda atomu parçalamıyorlar değil mi? ama iş e almıyorlar kimse iş e almazsa tecrübe nasıl olacak.

hadi diyelim oldu. kim 1.300tl maaşlı bir erkeği ister hadi istedi o erkek ona ne alsın.

arkadaşım dostum olmadı. çünkü başkalarının çıkarlarına ters düşüyorum.

herkez gibi düşünemiyorum malesef sıradan değilim. yalaka olamıyorum birilerini yüceltemiyorum. insan ayrımı yapıyorum.

bugüne kadar hiç sevgilim olmadı.

sebebi çirkin olmam olabilir ve utangaç içe kapanık olmam ve doğal olarak seçici olmam olabilir.

bende insanım huzurla se*s yapabileceğim bir kızın sevgisine ihtiyacım var. Evlenmek istiyorum.

fakat internette veya dışarıda sevgime değer verecek ve beni çirkin halimle sevecek bir bayana rastlamadım.

mutlu olmak istiyorum ama tüm bu sebeplerden ötürü mutlu olamıyorum. hergün acı çekiyorum

Allah'a inancım olmasaydı ölüm zor değildi şu yaşadıklarımdan dolayı.

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...