Arkadaşlar bir bakın yardımcı olun bana 😏?

Merhaba arkadaşlar benim sorunum şu kendimi övmeyi aslaha sevmem öncellikle ya ben çok terbiyeli bir kizim hani edepli ve akilli ve de kaş göz olarak güzel oldugum soylenir fizik olarak uzun boyluyum zayifim fizigim guzel kendime bakıyorum da hemde aşırı ama bir türlü beni beğenen ve beni seven erkek çıkmıyor mizacım biraz sert galiba ama aslında öyle biri kesinlikle degilim beni taniyan iyi niyetli hanimefendi sicakkanli oldugumu soyler ama çok sansizim ne sevgilim var ne beni seven begenen bir erkek cok hanim hanimcigim bu yuzden sevilmiyorum simdiki hoppa firlama kizlar daha cok seviliyor zaten ben de eziliyorum gibi hissediyorum beni begenen yok cunku cok zoruma gidiyo cogu seyi farkindayim bazi erkeklerin oyle kizlarla eglenmeye calistiginida biliyorum fakat bazilarinin ciddi iliskisi oluyor peki bana neden teklif eden olmuyor ve benimle neden ciddi dusunen biri olmuyor ciddi dusunulecek kiz ozelliginde olmama ragmen yaklasan olmuyor bugunde arkadasim kendini kullanamiyosun egoist olamiyosun gostermiyosun kendini dedi bak kendine diyo ya bana ben kendime asiri bakan bir kizim saclarim her gun yapili yuzume hafif bir pudra ve allik surerim gayet bakarim kendime arkadasimin boyle demesi cok zoruma gitti acikcasi bide sevgilin yok cirkinsin iste begenmiyolar seni falan dedi cok zoruma gitti ozguvenim dustu nolur yardimci olun ozellikle erkekler yorum yaparsa cok sevinicem kizlarda yapabilir ama onlarinda yorumlarina ihtiyacim var

0|0
1|8

Erkekler Ne Diyor 8

• hanım hanımcık böyle kızlar kaldı mi be benimde hiç olmadı sevgilim tipim yok maalesef yaş 19 sakal yok karizma yok bakım desen var ama yalnızız ışte

0|0
    0|0
  • Her güzel kozın sevgilisi olacak diye bir şey yok rahat ol.

0|0
    0|0
    • 10gün

Haklisın ama iste insan beni begenen neden cikmiyor diye uzulebiliyor iste

• 10gün

Beğeniyorlardır ama söylemiyorlardır, mesela ben sınıfta görünce içimden kız da baya güzelmiş ya da saçı güzel olmuş vs diyorum ama gidip bunu kıza demem.

• İşte bu hep bizden dolayı olum bu kız bize bakmaz bu kız çok müko bu kız niye Harika doştumm diyip kaçmamızdan dolayı

0|0
    0|0
  • "Aslaha" yi gördükten sonra devamini okumadim

0|0
    0|0
  • Bu sana yapılmaz

0|0
    0|0
  • O arkadaş egoist kalsin kaşar sen böyle devam et kader kısmet bu işler

0|0
    0|0
  • çok uzun yazmıssın

0|0
    0|0
  • iyiki kendini övmeyi sevmıorsun neyse... etrafına burnu fazla havada biri gibi göründüğün ortada... erkekler yanaşmaz bu tip kızlara

0|0
    0|0
    • 10gün

burnu havada biri kesinlikle degilim tanisan boyle soylemezsin her neyse saygi duyuyorum yorumuna

• 10gün

saygılar bizden yenge

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...