Polisin napmaya çalıştığını anlamadım?

bugün okula gitmek için evden baya erken çıkmışım bir de karın agrım vardı cok fenaydım. Dedimki metroda merdivenlerin basına oturuyum hem agrım hafifler belki (yuruyemeyecek derecedeydı) hem de zaman gecer erkenden okula gitmeyim diye dusundum. Sonra asagıda genc bir polis beni gördü merdiven basında otururken yukarı cıktı sigara yaktı sanırım o sıra adam arkamda ama görmüyorum sonra bana pardon birini mi bekliyosunuz dedi bende o panikle evet dedim iki saat karnım agrıyoda söylede böylede diye derdimi anlatmayım dedim evet dedikten sonra baktı sadece bir sey demedi kalkıyım mı dedim bende yoo dedi icimden oraya oturmak yasak mı diye dusundum sonra ayaga kalktım dedim aigarasını bitirene kadar bari birini bekliyo gibi yapıyım sonra o gidine giderim dedim adam sigarasını bitirdi sonra ikinciyi yaktı karsıma gecti bir de beni izledi sizce benden süphelendi mi acaba yoksa oraya oturmak yasak mı yasak olda kalkıyım mı fedim yok dedi amaç neydi sizce?

0|0
4|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Evet şüphelenmiş... Çünkü canlı bombaları senin gibi ergenlerden yapıyorlar..

1|0
    0|0
  • anlamsız polis hareketleri işte seni kötü halde gibi oturuosan bonz içmişsin sanmıştır😊

1|0
    0|0
    • 7gün

Sabahın 7 sinde icen varmıdır ki ya :D ama cidden sarhos gibiydim acıdan cok anlamsız hareketler yaptım uyuma modundaydım

• 7gün

düşündüğüm gibi işte öyle sanmadıysa bişey bilmiorm 😊

• Ortalık karışık ya bombacı olduğundan suphelenmistir

1|0
    0|0
  • Güzelsen fizikte 10 numaraysa vurulmuştur mk

1|0
    0|0
  • Seni canlı bomba zannetmiş birde karnını tutarsın öyle :)

1|0
    0|0
    • 7gün

Hiç canlı bomba tipim yok ya :D

• 7gün

Aynen😂

• 7gün

Geçmiş olsun

• Seni müptezel zannetmiş

0|0
    0|0
  • seni yollu sanmış müşteri bekliyor sanmış

0|1
    1|0
  • peki polis üniformalı mıydı sen o anda elin karnın da ise evet suphelinmis olabilir fakat ikinci sigara neden içti sahibeli

0|0
    0|0
    • 7gün

Evet uniformalıydı aslında elim karnımda degildi ama merdivene oturdum böyle kıvranıyodum ellerim basımda yere bakıyodum falan bunalımda gibi :D

• 7gün

hmm anladım o zaman sen den evet şüphe elenmiştir

Kızlar Ne Diyor 4

• Sapık da olabilir

1|0
    0|0
  • Bence suphelenmistir canli bomba falan zannetmistir malum kalabalik yerlerde cekiyorlar pimi 😊

0|0
    0|0
  • Herkes paranoyak oldu ülkede kusuruna bakmayiver

1|0
    0|0
  • Telefonla mesajlasip gibi yapip gitseydin keske. ... pek hoslanmadım bu durumdan

1|0
    0|0
    • 7gün

Zaten ikinc sigaradan sonra gittim

• 7gün

Arıyo gibi yaptın baktım gidecegi yok

• 7gün

Hic bakmasaydin ona hic ilgilenme boyle tiplerle

Yükleniyor...