div> div> llllction" lass="suctent/i-apper">sdtth-sider" id="sentainer .rapper"> ype="text/javascript'>var goalot19 googletag.pud.push(function() { googletag.pusplay:n(iv-gpt-ad-19'' googletag.pubads().sef="shUn([alot19 ] go});ilaipt> div> lllction" l="simn-pocom-s daass="tgmn-pocom-s d llllllllv cl="sist-buctent/idaass="tgestions" rl">ontent="searfix"> ;G testinde Ermeni asıllı çıktım. Siz çıksanız tepkiniz ne olurdu?">lllih1spv class="sucarfix"> oonicosta searfix"> ng" hedth="1025height="1025heass="tgshUponsive-g salt="Zalariye O>> Zllliv cZlariye Ospan>d> Ticm-samp;re Syal-ilişkiler',a>v> ll/imiv> div> miv> miv> mv cl="sitialExutton ps-ae,#asass="tgtialExutton ps-ae,#lasrfix"> rta-gasector="#matialExutton ps-ae,#l.tialExut"> s Ft,obttslasrfix"> noount" s"> rta-gal=%2ttp://imw.kizlarsoruyor.com/arpicm-sosyal-iliskiler%26112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu" />ta-ga="si12416-g/>ta-gacalltrigg="Arlse', rta-galpta-e-all/asestions"/lpta-els.rialEx rta-gasw-formow">ount" s">Arlse', rta-gaset ineormow">ount" s">Ar0" />ta-garmow">ount" 0" s/lv class="tgtialExut">uctent/idsearfix"> 112416-gsita-game="siG testinde Ermeni asıllı çıktım. Siz çıksanız tepkiniz ne olurdu?">ta-gaages.http://images.kizlarsoruyor.com/custom/topics/zasyal-iiskiler%2h.jpg" />ta-gash">g.p/a#KlarsoSuyor.calt="Zacebook" >Fs="" >;cebook" >Fl="nofollow">Ü< cebook m>tayge"Za_bla" ret="ZaTtt"/ass="" >;Ttt"/asl="nofollow">Ü< Ttter:ibuv> m> /imiv> div> imiv> dv> iass="tgestions"-dy clst-budy c /imv cl="seestions"-epta-e class="sudden">zeecelmentr A:ulatrong>/imiv> /iimv cl="sedhoails-full-en> /imh>seas="suit">uhcal Zlllv class="tgit"> it">uestions" " < an class="gidal&lonnect-link" noosta ine >ta-ga-action="NaLik,/>ta-ga-label="ZaQstions"asl="nofollow">>ta-gaa"sitn"," data-href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu"> Ül /lv class="tgit">ulik,/span class="giit">ulik,abel="Ü<ulik,unt" s"> /pan class="giit">url">unt" s"">0ulan>uvt">">|ulan>uguyunt" s"">0ulan> /plan>uicIons"slasosed gec"e >a"sbtt-reply-jump-it">>ta-ga-action="NaSwFt,/>ta-ga-label="ZaQstions"a/pan class="giit">uswFt,icIons" / /lv class="tgit">uni-u-ght-tash"e-o" nmpan class="giit">u-o" ontainer .nmphref="/asdigta-ga-action="NaNo" n>ta-ga-label="ZaQstions"a/pan class="giit">u-o" nmSonrakillan>u-o" nmp/ / plv> /pv class="tgit">untainer .nmpv class="tgit"> icIons"sl-o" ot">nmpv class="tgmn-pocoent="nmpv class="tgestions"-s="" < d>G testinde Ermeni asıllı çıktım. Siz çıksanız tepkiniz ne olurdu?">ul pv class="tgh>sfira adiclass="tgvuhcamp/ /lv class="t'it">uswFt,icIons" nolocaedInin >ta-gaa"sitn"," data-href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu"> Ül /lclass="t'on-15icIons"s'mp/ / /lv class="tghcampclass="tgvuhcamp/ pv class="tgit">5icunt" s"> guy/ /p/uguyunt" s"">23lian> lv class="tghcampclass="tgvuhcamp/ pv class="tgit">5icunt" s"> gl">o> /p/ugl">unt" s"">12lian> / pv class="tghcampclass="tgvuhcamp/ /lv class="tgit">uni-u-ght-tu-o" ontainer .nmphref="/asdigta-ga-label="ZaQstions"a/pan class="giit">u-o" nmSonrakillan>u-o" nmp/ / plv> plv> plv> / /lv class="tggl">uguy-swers .antait=" mhot l>> Z pv class="tginfot pan class="ginmp/an>KuRaLSzAhTaPoTm> / /llv> /llv> pv class="tgicIons"umhoad lll/lan class="giti><="16-11-29',T16:42:21Znmp/ti> pv class="tgicIons"udy clexn>b,aso niza innız tebiz
gumd>>tuyacaıla hiçbid şeylmadyizmr ırkıylasfil clövzeeürabilmemkaçyladlöe Pabilmemk soa-hllnınatef=rrtu g-tetiklmaayak l/mip/ pv class="tgit">5ic> lv class="tgit">/2llv> lan class="gidal&lonnect-link" n>ta-ga-lation="NaLik,/>ta-ga-label="ZaOcIons"asl="nofollow">>ta-gaa"sitn"," data-href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu"> Ül /lv class="tgit">ulik,/span class="giit">ulik,abel="Ü<ulik,unt" s">/span class="giit">ugl">unt" s"">2lian>uvt">">|ulan>uguyunt" s"">0ulan> /plan>ta-ga-lation="NaDtaiLik,/>ta-ga-label="ZaOcIons"asl="nofollow">>ta-gaa"sitn"," data-href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu"> Ül /lv class="tgit">ulik, no nmpan class="giit">ulik,abel="Ü<ulik,unt" s">/span class="giit">ugl">unt" s"">0ulan>uvt">">|ulan>uguyunt" s"">0ulan> /plan>5icIons">/span class="giit">uswFt,icIons"l="nofollow">>ta-gaa"sitn"," data-href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu"> Ül /lclass="tgon-15ocIons">/sp/ / plv> plv> / plv> pl>
  • Nationfo"> SoranBryanHawk

p-html="#mho-tooltip"span>
    onal geographic sana bir ekipman yolluyophic sav cl-g-ct-answ

Natioographic sayorsun ekipmanın ve yazdıkları adr👍 k te6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu" data-id="signup" href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu" rel="nofollow"> Yorumla

• Nationfo"w

emprop="suggestedAnswer" itemscope itemtype="http://schema.826assuggestass="name">Soran

BryanHawk
    RedMan_"> p-html="#mho-tooltip" data-position-at="toredman_asata-position-myRedMan_ ">51aca809bd96-tooltip badge "> eig 18%

nerdetext">2:09v>

Nat112416-eographic sana bir ekipman yolluyophic sav cl Natioographic sa
    divmanın ve yazdıkları adrS-honesosmuyo
    klarıYm="answer reportable guy ">

Nationfo"iv class="info">

divmanın ve yazdıkları adrss="ibar"> 6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu" data-id="signup" href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu" rel="nofollow">
    klarıYm="answer reportable guy ">

Nationfo""> emprop="suggestedAnswer" itemscope itemtype="http://schema.70g/Answer">

Nasil yaptin ben nasil ogrene09:50v>

Nasil yaptin ben nasil 30T13:39:0

0 6112416-mMiyim",s="iea>
    |0
    lli-ciktim-siz-ciksnion-bMiyim",s="i>0|0
    lli-ciktim-siz-ciksnion-be girl ">
    Soran
    BryanHawk
    Mac12g"> 5c3901797171-tooltip badge "> eig 18%

Nasil yaptin ben nasil ogrenen8:22

0
    |0
    lli-ciktim-siz-ciksnion-bMiyim",s="i>0|0
    lli-ciktim-siz-ciksnion-be girl ">
    Soran

National geographic sana bir ekipman yolluyophic sa/div Natioographic sa

divmanın ve yazdıkları adreev> 6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu" data-id="signup" href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu" rel="nofollow">
    klarıYm="answer reportable gnrs">

Nationpe=> Soran

BryanHawk
    HarleyyyQuinnn"> National geographic sana bir ekipman yolluyophic sav cl Natioographic sa
    divmanın ve yazdıkları adrNiyep> 6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu" data-id="signup" href="/uye-ol?returnurl=%2ftoplum-sosyal-iliskiler%2fq6112416-gen-testinde-ermeni-asilli-ciktim-siz-ciksaniz-tepkiniz-ne-olurdu" rel="nofollow">
    klarıYm="answer reportable gnrs">

Nationpe="

emprop="suggestedAnswer" itemscope itemtype="http://sche275647assuggestass="name">Soran

bende Alman asıllı çıktım. Napcaz blmiyorum

0|0
    0|0
    • Almanyadan Anadoluya göç eden ve yoktur ki :)

• Soyumdan utanirdim açıkçası , bunu seni iğnelemek icin söylemiyorum, yanlış anlama lütfen..

1|0
    3|1
  • Bu arada ermenilik din değil arkadaslar açıklamayı görünce hönk eden var aranızda =)

0|0
    0|0
  • Öyle bir test yok

0|0
    0|0
  • gen testini nerde yaptiedin?

0|0
    0|0
  • harakiri yap kendine bide kesin sonuç değildir zaten

0|0
    0|0
    • Neden intihar edeyim :)

• Ermeni değilim ki ben. Genlerim Ermenilere çok yakın çıktı sadece bu.

• tamam anladık ya

• Seni Ermeni 😀

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
  • Kızlar Ne Diyor 11

• Böyle şeylere takılmam

1|0
      0|0
    • Bende araplık var ama ermeni çıksam da Türküm yani önemli olan hangi millete ait olduğum genlerim ne derse desin

1|0
      0|0
    • genimi öğrenip öğrenmemek bana pek bir şey katmayacak açıkçası ben o testi yaptırmazdım. zaten belli bir noktaya kadar soy ağaçlarının kayıtları var bir akrabam araştırıp bulmuştu oradan biliyorum karamaoğullarından geliyormuşum.

0|0
      0|0
    • Asıl bu testi benim yaptırmam gerek, çok merak ediyorum

1|0
      0|0
    • Geçende yahudiydin noldu döndünmü?😂

0|0
      0|0
    • Intihar ederdim

0|1
      0|0
    • Nasil yaptin o testi ben nasil yapabilirim?

0|0
      0|0
      • National geographic sana bir ekipman yolluyor, saçından bir tutam kesip içine koyuyorsun ekipmanın ve yazdıkları adrese gönderiyorsun ama pahalı biraz.

• Masrafli baya ya

• O test nasıl yapılıyor

0|0
      0|0
      • National geographic sana bir ekipman yolluyor, saçından bir tutam kesip içine koyuyorsun ekipmanın ve yazdıkları adrese gönderiyorsun ama pahalı biraz.

• Bende yapmak istiyorum erzurum erzincan tarafindan geldigimizi saniyordum sonra azerbeycandan goc edilmis felan duydum baskalarindan. Annem ayri irk babam ayri irka benziyor ikiside yakin koylerden olmasina ragmen

0|0
      0|0
    • Kanki ben de suriyeli çıktım baya sinirim bozuldu troll değil yılanın sevmediği ot kendi çıktı

0|0
      0|0
      • Olsun ya ne olacak. Genler o kadar önemli mi bu konuda?

• Ben Türk çıkmasaydım bayağı bir koyardı.

0|1
      0|0
      • Türk dediğin Anadolu kökenli mi?

• Tabi bı mutsuz olunacak bir durum değil.

• bu diyecektim bı demişim

Yükleniyor...