Icimi rahatlatcak birsey soyler misiniz?

Buraya utanaraktan yazıyorum hem de tam bir komedi. annem zoruyla hacı hoca diye tabir ettigimiz bir yere gittim adam ocak ayinda ailenizden biri ölcek dedi. ve zaten zor günler yasiyorum. normalde asla böyle seylere inanmam ama ya gerceklesirse diye cok korkuyorum.

0|0
6|20

Erkekler Ne Diyor 20

• Sıkmış bence ölümü öncesinde bilebilen kimse yok şu dünyada, en fazla tahmin yapılır oda bilimsel yöntemlere dayanarak uzmanlar tarafından, ve söylenen şudur... devam ederse ölme riski var. Senin gittiğin hocanın eğitimi nedir vasfı nedir de böyle bir atıfta bulunabiliyor. Böyle net konuşuyorsa merak ettiğim Allah Peygamberimize bile böyle bir yetiyi bahşetmemişken, tutup bu devirde her tuttuğun dolandırıcıya değecek toplumda o gittiğin hocaya mı bahşedecek, kısacası o adam aşmış şirke koşuyor... Onun laflarını dikkate almak ne kadar doğru burdan kendin düşün...

0|0
    0|0
  • Gaybı bilen tek Allah'tır. Onlar bir sürü yalan dolan şeyler söylerler ve sırf para için. Allah'a güven ve o gibi sihirbaz ve yobaz yerlere gitme artık.

0|0
    0|0
  • Hangi ocak dememiş belki 40 sene sonra ocak ayı -.-

0|0
    0|0
  • Sana gelecekten bahseden insanlarla ne işin var hacı hoca da olsa kimse bilemez.. Uzak dur oralardan İslamı yaşamak istiyorsan kendi içinde yaşa ve öğren, sana ne derlerse inanacaksın yoksa gel benle yat cennete gidicen diyen hocalara inanan çok mal var.. İlk ayet nedir? İKRA = OKU , okumanın bu kadar önemli olduğunu hala öğrenemediniz mi bu yaşınıza gelmişsiniz?

0|0
    0|0
  • halay çek
    rahatlarsın
    işe yaramazsa
    montla zıç

0|0
    0|0
  • Gerçekleşeceğine inanırsan gerçekleşir. Buna kendi kendini gerçekleştiren kehanet denir. İyi düşün olumlu ol, bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Geleceği gördüğünü söyleyen yalan söyler

0|0
    0|0
  • Gelecekten haber vermek te inanmakta haram

0|0
    0|0
  • Geleceği sadece Allah bilir. O hocaya selamımı söyle. O anlar 🖕🖕🖕

0|0
    0|0
  • Geleceği ALLAH CC dan başka kimse bilemez. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • avonda indirim var 😜😂

0|0
    0|0
  • Niktir et o adamı

0|0
    0|0
  • Babama da zengin olacaksın demişler.40 senedir bekliyor adam :D

0|0
    0|0
  • O neo o neo

0|0
    0|0
  • Allahtan başka kimse gelecekten haber vermez veremez

0|0
    0|0
  • Bu sitede gördüğüm en harika kızsın

0|0
    0|0
  • allahın dediği olur dua et sen

0|0
    0|0
  • Rahat ol. boş bunlar saçmalamış geleceği Allahtan başkası bilemez

0|0
    0|0
  • İnanmayın öyle şeylere ya

0|0
    0|0
  • inanma bu gibi şeylere sen... zaten doğru dürüst hocaysa o kötü şeyleri söylemezdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimin ne zaman öleceğini kimse bilemez hocayi bir kenara birak maya kehanetlernin hepsi tutarken 2012 de de kiyamet kopmadi 😂

0|0
    0|0
  • Allah dışında hiçbir şey bilmez gelecekte ne olacağını. Ne melekler ne cinler ne falcilar ne hocalar. Hiçbir varlık bilemez bunu Allah dışında. Korkma.

0|0
    0|0
    • 10gün

Cok tesekkur ederim. gercekten bunlara inancak kadar geri kafali biri degilim. ama oyle kotu birsey deyince psikolejim bozuldu. üzüldüm: (

• 10gün

Yorumun için gercekten çok sağol

• 10gün

Hiç ınemli değil😊. Umarım geçer içindeki endişe.

• Sen kimsin? deseydin haşa Allah mi lan o?

0|0
    0|0
  • S. ıktır et

0|0
    0|0
  • allahtan başkası bilemez ilerisini

0|0
    0|0
  • hayat kisa, kuşlar ucuyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...