Beni erkekler degil lezbiyenler begeniyor nedennn? :( dalga gecmeyin bir düzgün cevap versin lütfen :( ?

Lütfen dalga gecmeyin ciddi soru soruyorum 😅 Beni erkekler hic begenmez yüzüme bile bakmazlar hatta cirkinligimi yüzüme söyleyen oldu söylemeyenleride duydum.
AMA bir sorun var lezbiyenler beni begeniyor 🙄 ?
erkekler Ve lezbiyenler varsa cevaplarmi lütfen? Nedeni ne olabilir? Erkekler begenmez lezbiyen niye begenir?

Güncellemeler:
8gün bir cok kisi erkege benziyorsun o yüzdendir falan yazmis Ama Lezbiyenler erkekleri begense bana niye baksin akil var mantik var onlar erkekleri begenmiyor 😒😒😖

0|0
8|22

Erkekler Ne Diyor 22

• Lezbiyenlerin hepsi kadin gibi gorünmez erkek gibi saçlarını kısaltanda var erkek gibi davrananda kısaca seni erkeksi bulmuş olabilirler

0|0
    0|0
    • 9gün

😖 icim rahatladi 🙄😖😖😖

• sana çirkin diyen erkekler egoiste olabilir bir gun seni prensesi yapan erkek çıkar umudunu kırma 😉

0|0
    0|0
  • çirkin olup fiziğin güzelse eğer erkekler tarafından reddedilip lezbiyenler tarafından beğeniliyo olaiblirsin , aklıma gelen tek mantıklı neden bu

0|0
    0|0
  • Kısa saçlımısın

0|0
    0|0
  • Çekim kuvveti...

0|0
    0|0
  • Farklılıkların çekimi. Onlar fazla feminen, sen onlara göre daha maskülensin demek ki...

0|0
    0|0
    • 8gün

Hmm daha fazla süslü ol diyorsun yani

• 8gün

Sadece süslü ol demek değil aslında bu. Ben bilemem senin süsünü veya tarzını. Ateş veya hava grubusuysan, biraz daha toprak veya su gibi olmaya çalış :)

• bence kızlarla çok samimiysen konuşurken dokunarak falan konuşuyosan olabilir.. bide erkeklerde beğeniyordurda havalıysan yanaşamıyordur

0|0
    0|0
    • 8gün

Utangac biriyim konuskan degilim ki

• 7gün

niye bakmasınlar ya

• 7gün

Yasadiklarim. Yillardir alay ettiler dalga gectiler yüzüme vurdular cirkinim diye kötü davrandilar. Arkamdan bile konusanlar oldu bir ortamlarda bile kimse yüzüme bakip ilgilenmez bile. Yolda beni gören yüzünü burusturur.

• Her kız kendince güzeldir.
    Lezbiyen vs bilmem komik şeyler den uzak dur

0|0
    0|0
  • Erkekvari bir yapın vardır belki.

0|0
    0|0
  • sana soracağım tek bir soru var,
    bu lezbiyen dediklerin sana sosyal medyadan mı yürüyor?

0|0
    0|0
    • 9gün

tanidigim ortamda 3 kisi vardi onlar belli etti Ve sokakta falan ilgisini belli ediyor

• 9gün

fiziken bir ilgi çekiyosundur o halde

• demekki kadınların beğendiği bri tipin var

0|0
    0|0
    • 8gün

😖😒😞😞😞

• 8gün

Yok Foto isi ters😂

• 8gün

o zaman bu yoruma maruz kaldın demektir :)

• Erkeksi bir tarafın vardır belki.

0|0
    0|0
    • 8gün

Ne alaka Yok öyle olsa gider erkekleri begenirler lezbiyen olmazlar

• 8gün

Eşcinsellik farklı şekillerde ortaya çıkar. Erkeksi duygulardan hoşlanıp o duyguları erkeklerde bulamadığı için kadına yansıtan bir kesim var. Yani alakasız değil. Sanırım bu konu hakkında çok az bilgi sahibisin.

• erkeksi olabilersin.

0|0
    0|0
  • resim atsana bakalım farkın nedir

0|0
    0|0
  • Erkeğe benziyorsundurda ondan :D

0|0
    0|0
    • 8gün

Sagol canim lezbiyenler erkek sevmez bunu anla

• 8gün

erkeğe benzeyen kadınları severler ama dikkat edersen lezbiyenlerde her zaman biri erkeksi biri kadınsıdır :)

• Erkeksi bir kız mısın?

0|0
    0|0
  • resmine bakmadan bir şey diyemem ama tahminimce vicut ölçüleriniz çok güzeldir

0|0
    0|0
  • görmem lazım özelden mesaj at anlatayım

0|0
    0|0
  • Yokluktandır :D

0|0
    0|0
  • ben begenıyorum seniii

0|0
    0|0
  • Lez ülkemizde sınırlı olduğu için erkeklerden beğenmezken seni o yöne çekmek kendilerine eş kazandırmak 😉

0|1
    0|0
  • neden erkeklere belkıde pozıtıf enerjını tam yansıtamıyorsun cekıngenlık veya bır ortama uyum saglamaktazorlanıyorsundur ama tersı kızlar arasında kendını daha rahat hıssedıyorsun ayrıca kızlara cekıcı gelıyor olabılırsın

0|0
    0|0
    • 9gün

Evet cekingen biriyim Ama hic tanimadigim bir erkek bile yüzüme bakmazken tanimadigim lezbiyenler gözünü ayiramiyor😖😖😖

• 9gün

neden cunku erkeklere pozıtıf enerjı veremıyon cekıngen ve urkek davranıyorsun bır erkegın senı kıracagını uzecegını duşunuyon hassas bırısın ama kızların yanın da özguvenın yerıne gelıyor rahat davranıyorsun buda kızların dıkatını cekıyor onlara tatlı gelıyorsun aslında sen bıraz daha relax olsan erkeklerınde dıkkatını cekersın

• 9gün

Tamamda cekingenlikle alakasi yok bence yüz ile alakali

Kızlar Ne Diyor 8

• Çünkü lezbiyen ler gerçek aşki yaşamak ister güzelliğe bakmak insanın yüzüne bakıp direkt kalbine dalmak ister:(

0|0
    0|0
  • Bazı lezbiyenler sana bakınca içindeki iyiliği görüyor olabilir. Yani ben öyleyim karşımdaki kişiye bir bakışta nasıl biri olduğunu anlarım.

0|0
    0|0
  • Herkes maskulen duruyorsundur demiş ama lezbiyenler erkeksi tiplerden hoşlansaydı zaten lezbiyen olmazlardı direk erkeklerden hoşlanırlardı.

0|0
    0|0
  • Bence seni kızların beğenmesi daha mantıklı demek ki güzelsin. Böyle düşün bir kız bir kızı cok zor beğenir yani.

0|0
    0|0
    • 9gün

🙄Ama Ben erkeklere ilgi duyuyorum

• Belki erkeksi bir yüzün veya tavrın vardır onyüzden

0|0
    0|0
    • 8gün

😖 Yok degil

• 8gün

Lezbiyen ilişkilerinde bile hep bir taraf 'erkek' rolünü üstlenir o yüzden dedim kusura bakma

• 7gün

😖😞

• cirkinsinn

0|0
    0|0
    • 9gün

Tesekkürler 👏👏👏😒

• 9gün

Karakterin kadar cirkin degilimdir Ama 😉

• herkesin alıcısı bulunur da seni bulanlar fenaymış

0|0
    0|0