Bir Derdim Var?

Arkadaşlar belki saçma bulacaksınız ama (18im) annem yılbaşında bir program yapmış kuşadasında bir otelde parti gibi birşey. Ben bu yıl mezunum ve artık buyıl hedefim büyük. Annemler yine geziye gitti geçen gitmedim. Şimdi de iki gün gözüme büyük geliyor hem kafam çok dağılıcak dikkatim dağılacak iki tamamen boş geçicek. Dedimki bizim bulunduğumuz ilde bir otele gidelim yok orası daha eğlenceliymiş. Demin de teyzeme anlatıyor siz de gelin diye seni programdan çıkardık o zaman diyo bana. Sonra teyzeme de ozaten yalnız kalmayı seviyo öyle daha rahat çalışıyor galan diyor. Çok üzüldüm ya ağlıyorum şu an zaten stresliyim ve çalışmaya bayılmıyorum ama her geziye gidemem ki. Yalnızlığa da bayılmıyorum hele yılbaşı. Ama iki gün büyük bir kayıp benim için bunu anlayan. benim yılbaşında evde yalnız olmamaı umursayan yok? Bana akıl verin

0|0
3|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Hedefin büyük olabilir ama ölüm kalım meselesi değil, 2 günlük bir gezintiden dolayı hedefinin yok olacağını düşünmekte pek doğru değil. Hem gitmek istemeyende sensin, senin yerine birini bulmuşlar ya da sana şaka yapmışta olabilirler.
    Ne olursa olsun, ne iş olursa olsun, yeri geldiğinde meşguliyetimizi bırakıp sevdiklerimiz ile zaman geçirmesini bilmeliyiz, yoksa onları ileride kaybedersek çok vah vah çekeriz.
    Şimdi ailene bende gelmek istiyorum diyeceksin, en azında şu çalışma stresini üzerinden at, psikolojik olarak rahatla, döndüğünde kaldığın yerden devam edersin.

0|0
    0|0
    • 3gün

Haklısın sanırım. Stresli oluncaders dışında düzgün düşünülmüyor

• 3gün

Aynen ben de sevindim ne yalan söyliyim kırılmıştım baya. Teşeklürler dinlediğin için

• 3gün

Rica ederim, mutlu sonla bitmesine sevindim :)

• Allahım ne büyük dert ya insanlar neler çekiyor offf ağlamak istiyorum

0|0
    1|0
    • 4gün

Evet büyük dert. Kolay mı sanıyorsun çok.

• 4gün

Senin nasıl ozgurce yorum yapabilme hakkin varsa benimde rahatsiz oldugum noktayi gayet belirtme hakkim var. Yardımcı olma diye sormuyor zaten millet de olun diye soruyor.

• 4gün

@QueenQuin ya arkadaşım ne çok boş konuştun ya ben yardımcı olmuyorum at siteden beni. Senin görüş belirtme ozgurlugun vsr benim yorumuma salça olma özgürlüğün yok bu özgürlüğünün olmadığı nerden belli seni engelleyebilirim ve bu hakkın olmaz onun için gerek yok kendin yardımcı ol ben olmuyorsam da AllaH a falan havale et ne bilim uzatma yani kısaca

• Bize bir nazar oldu Cumamız Pazar oldu
    Ne olduysa hep bize azar, azar oldu
    Ne şöhretten hastayız, ne de candan hastayız
    Ne ruhça ne vücutça ne de kandan hastayız
    Avrupa’ya bir değil iki pencere açtık
    Uzun yıllardan beri cereyandan hastayız
    Batı, batı diyerek eyvah hep batıyoruz

Yaklaştıkça her sene öz yurdumda yılbaşı
    Yapılır milletime Frenkçe sahte aşı
    Buna ağlar ağacı hem toprağı, taşı

Sen Hıristiyan mısın? Diye sorsan darılır
    Yılbaşında hindi kaz yemesine bayılır
    Çam deviren hindi ki nasıl mümin sayılır
    Bilmiyoruz çoğumuz ne edip yapıyoruz

Arif Nihat Asya

1|0
    0|0
    • 4gün

Ne alaka dinle. Ben istediğim günü lutlarım bir din için yapmıyorum. Ayrıca günlük hayattaki çoğu genelek şamanizmden kalma

• 4gün

Zaten yapıyorum :D kendni kandıran sensin zeki şey. Benim bakış açım bu seni de ilgilendirmez

• 4gün

gerçekler acıdır dostum güzel şiir yazmış atalarımız ne mutlu onları anlayıp onların izinden gidene

• Fazla sikma kendini hersey olacagina varir.

1|0
    0|0
  • Sende onların davetine icabet et

0|0
    0|0
  • Yalnız olmanın tadını çıkar

0|0
    0|0
    • 4gün

Ya önceden öyleydi de şu sıralar içim daralıyor. Zaten iki üç keredir ben girmedim kaldım sorun değil ama yılbaşı olması biraz düşüncesizce değil mi

• 4gün

Haklısın. Yaş kaç seni?

• Sende evine yakin bir programa git.

0|0
    0|0
  • Eve çağırabileceğin arkadaşın yok mu..

0|0
    0|0
    • 4gün

Hayır.

• 4gün

Sana güzel bir plan yapmak lazım peki onlar yokken sen gidemezmisin dışarı falan

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...