Canavar olan trafik mi gerçekten, yoksa biz insanlar mı?

Kıbrıs'ın #KaraGün 'lerinden birine uyandık bu sabah.. Bir çoğumuz facebooktan öğrendi, çünkü anasayfalar aynı kaza haberi ile doluydu.. Gencecik yüreklerimiz trafik terörüne kurban gitti, kimisi ölümle pençeleşiyor.. Kamyon-tır ya da her ne haltsa o lanet olası aracın şoförünün kural ihlali, bozuk yollar vahşet bir bilanço ile sonuçlandı. Hurda haline gelen öğrenci servisi yaşanılanların dehşetini anlatmaya yetiyor.. Çevreye savrulan çantalar, defterler ise yürekleri yakıyor.. Vefat edenlerin sayısının az olması bu vahşeti küçültür mü?

2010 yılında yine bir tır şoförü yüzünden aynı araçta bulunan 5 canımı, akrabalarımı kaybetmiştim.. Üstelik tırın şoförü o aracı kullanmak için yeterli ehliyete sahip değildi... Belki bir çoğunuz görmüştür , üzülmüş sabır dilemiştir o habere.. Ve bizler gibi yakınlarını trafik terörüne kurban eden yüzlercesi vardır bu sitede..

*Kendi canınızı önemsemeyebilirsiniz, ama sizi önemseyenlerin varlığını unutmayın.
*Ve o yolda hiç bir zaman yanlız değilsiniz, sizin kullandığınız istikamet üzerinde bulunan hiç kimseyi dikkatsizliğiniz ve hatanız yüzünden hayattan koparmaya hakkınız yok!

#TrafikteTerörOlmayın !

Canavar olan trafik mi gerçekten, yoksa biz insanlar mı?

0|2
025

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...