Nelerden korkarsınız? Değisik fobileri olan varmı?

Mesela ben karanliktan korkarım ışıksız kesinlikle uyuyamam. Bu korkumu nasıl yenebilirim?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir korkum yok çok şükür. Fobiler sadece üstüne gidince aşılabilir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karanlıktan

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• çok kolay ilke şu gündüz güneş ışığında gördüğün şey gece karanlığında göremediğin şeydir o kadar bütün renkler ışığın yansımasıdır gece güneş kaybolur ay yeteri gelmez ondan dolayı görüş mesafen düşer renkleri ayırt edemzsin hiç korkma rahat ol olay kafada biter

1|0
    0|0
    • 5gün

bir kaç kere denedim ısıği kapattim 1 dakika geçmeden geri açtım rekorum 40 saniye falan

• çirkin şeylerden korkarım

1|0
    0|0
  • finansal muhasebe !

1|0
    0|0
  • Sadece yükseklik ve uçaktan korkarım.

1|0
    0|0
  • Ölüm ve yükseklik korkum var

1|0
    0|0
  • Citcitli body giyen kiz fobim var.

1|0
    0|0
  • yükseklik ya

1|0
    0|0
  • baliga gitmistik bigun oltanin kamisi catlamis kirilir balik kacar diye dusundum benim kamisi bagladim. cok buyuk bir balik denk geldi kenara cikarana kadar cok canim yandi :( o gun bugundur baliga gitmiyorum ;)

0|0
    0|0
  • en sevmediğim insan tipi. asla aynı evde yaşayamazdım böyle biriyle. ışıksız uyuyamam demek şımarıklıktır korku falan değil.

1|0
    0|0
    • 5gün

Şımariklik konusana katilmiyorum kardsimle odamızı bile ayirdik oda ısikta uyuyamıyo cidden korkuyorum bir kackere ustune gittim olmadi. gorusün icin tesekkurler

• 5gün

bence yenmen gereken bir durum. ömrünün sonuna kadar bir yatakta tek basına olmayacaksın. bir sebebi olmalı bunun dogustan gelen bisey değil cnkü

• mesela kadınsızlıktan korkuyorum pipimin kopmasından ya da ona bişey olmasından da çok korkuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...