Arkadaşlığımı bitirmeli miyim?

benim bir arkadaşım var.7 yıllık. her şeyimi biliyor. her haltımı gitmiş sevgilisine anlatmış, her şeyi ya
sinirden ağlayacağım, sakinleşemiyorum. kilo vermek istediğimi, anokresiyanın (yeme bozukluğu) kıyısından döndüğümü kilo takıntım olduğunu, bunları anlatmış. sevdiğim hala da seviyorum gibi olan çocuğu anlatmış. her şeyi, o çocuğun benimle dalga geçtiğini,...
ezdi beni sevgilisinin yanında resmen
kilonu ver bilmem ne. sen bir kilonu ver falan dedi. çocuğun yanında dsün ne yedin. yemezsen ağzına tıkarım bak ona göre dedi,
o sevdiğim çocuk konusunda da her şeyimi anlatmış ama çocuğun adını vermemiş , sıkıntı yokmuş. öyle diyor gülüyor bir de. ne yapayım ben? arkadaşlığımı bitirmeyi düşünüyorum?
daha önce de milletin yanında böyle konuşmuşluğu vardı. ama affetmiştim

0|0
5|11

Erkekler Ne Diyor 11

• Ondan dışardaki sokak lambası kadar fayda gelmez. Hala ne arkadaşından bahsediyorsun. Katıksız...

0|0
    0|0
  • bitir tabiki öylesine arkadaş denmez bence arkadaşım deme bile

0|0
    0|0
  • çok uzun okumadım :/

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşın, dostunda olsa asla yaptıklarını bir başkasına anlatmıcaksın. iki kişinin bildiği sır değil diye boşuna dememişler

0|0
    0|0
  • bitirmezsen hata yaparsın

0|0
    0|0
  • arkadaş var arkadaş var...

0|0
    0|0
  • bitir kurtul

0|0
    0|0
  • söyleme sırrını dostuna oda söyler dostuna

0|0
    0|0
  • Mesafe koy ama arkadaşlığına devam et

0|0
    0|0
  • hala arkadaş diyon

0|0
    0|0
  • sende kilo ver artik yeter yarina baslaycam bugun son diye kendine attigin yalanlar ;)

0|0
    0|0
    • 8gün

konu bu değil ama. onun sevgilisinin yanında takındıığı tavır

• 8gün

haklısın. sence ilişkimi keseyim mi onunla?

• 8gün

tabiiki hayir kendini ispat etmeden kacma. onlara gucunu goster ve sana boyle davrandiklari icin pisman olsunlar. kacmak korkakliktir

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsanların size özel olan konuları başkalarına anlatmaları hoş değil. Erkek arkadaşlarımızla tüm konularımızı konuşuyoruz genellikle, onlar bizim için özel oldukları için başımızdan ne geçmişse paylaşıyoruz. Bazen de bize değer veren sırdaşlarımızı üzüyoruz. Sonra pişman oluyoruz. Şöyle bir bakarsanız aslında hepimiz, başka biri ile ilgili muhakkak konuşuyoruz. Bu insanlıkla dünyaya gelen ve eğitilmesi oldukça güç bir davranış sanırım.

Erkek arkadaşının, tutup da dalga geçmesi konusuna hiç girmiyorum. Çok çirkin bir davranış.

Arkadaşınızla karşılıklı olarak bu konuyu konuşun. Belki özür diler ve kurtarır arkadaşlığınızı. Fakat sürekli aynı şekilde davranıyorsa, uzaklaşmak şart.

0|0
    0|0
  • Öyle arkadaşın ben taa 😂 sakın yüzüne bakma bence

0|0
    0|0
  • bitir tabi

0|0
    0|0
  • O anda indiremedin mi aşağı onu? Bôyle bir karaktersizlik olamaz.

0|0
    0|0
  • Asla affetmezdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...