Erkekler, Gece kupleri nasil oluyor giden erkekler solerse detayli olmazsa ozelden?

Soru yukarida gorunuyor

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi, hepsi birbirinin aynı değil.

İkincisi, şahsen sevmeyen biriyim, o aptal müzik, saçma sapan danslar falan bana hitap etmiyor.

Adam akıllı klüplerde sağlam dansçı kızlar oluyor, o güzel bak.

Oraya gidene kadar striptiz klübüne giderim daha iyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bunlar kendi içinde 3 e ayrilır pavyon tarzı oraya gider icer masaya guzel kızlar oturtursun bir digeri bar tarzıdır club türü muzik çalar karı kız yüksek yerlerde dans eder muşterilerden kimi gotürursen artik birde telebar gibi olan vardir manken gibi kizlar dans eder begenir masana oturtursun sonrada anlasip otele gidersin vs...

0|0
    0|0
  • kaliteli bıryere gıdersen rahatsız edılmezsın ve eglenırsın. ama oradakı davranısların sımarıkca olmamalı yoksa yanlıs anlasılabılırsın. en dogrusu arkadas cevresıyle beraber gıtmektır kı sana da tavsıyem budur. hıc bır zman gormemıs edasıyla etrafını dıkkatlı ve meraklı gozlerle ıncelemeye calısma baskalarınıda rahatsız edersın. sadece eglenmeye ve ortamın tanıdı cıkarmaya bak. arkadasların dısında kımseylede muhattap olma ve bakısma.

0|0
    0|0
  • Ya işte odalar var. Boş odaya kız arkadaşınla ya da orada tanıştığın kızla giriyorsun. Seks yapiyorsun cikiyorsun.

0|0
    0|0
  • Hepsinin konsepti farklı

0|0
    0|0
  • Clupler eğlenceli olur İstanbul'da gidebilceğin güzel eğlenceli yerler (Masquarade, Vitrin (Elit) Frame (Dikkatli olmalısın) ama eğlence bakımından en iyisi masqdır. He bir tavsiyem taksimden uzak durmak gerekir. Bu söylediğim mekanlardada locadan baska takılma..

0|0
    0|0
    • 4gün

Bu dediğim mekanlarda apaci cok nadir var. Abazanda dolu eğlencesine bakanda

• Gidip oturuyorsun, iciyorsun, dans ediyorsun. Yaz merak ettigini ozelden veya buradan

0|0
    0|0
  • gece kulüpleri güzel olur ama apaçı mekanlara gidersen sıkıntı olur nezih mekanlar tercihimdir

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • alkollu danslı eglenceli bla bla bla

0|0
    0|0
  • Gitme derim

0|0
    0|0
  • Binbir türlü club var. Sana ne lazım?

0|0
    0|0
  • hangi şehir
    ben İstanbul ve bodrumları biliyorum

0|0
    0|0
  • Nasıl bir sorudur bu az çok görmüşündür dans, sarhoşlar, kızlara asılan apaçiler vs geneli böyle

0|0
    0|0
  • Gece olan kupler gecekupleridir

0|0
    0|0
  • Hangi konuda ya ohooo soruya bak

0|0
    0|0
  • gidince yaşa öyle öğren herkesin gece kulübüne gitme maksadı çok farklı çünkü

0|0
    0|0
  • alkol dans eglence yeter mi?

0|0
    0|0
  • türlü türlü gece kulüpleri var sen ne tarzı soruyosun

0|0
    0|0
  • ben moscow a dayim manyak diyebilirim
    ruslar in disko da tarkan müzikleri de çok

0|0
    0|0