Psikolog ya da psikloji okuyan var mı?

eğer siz de istersiniz nline olarak terapi almak istiyorum. ama ödeyecek param yok.

0|0
4|9

Erkekler Ne Diyor 9

• sakın psikoloğa gitme onlar senden 5 beter herşeyi bildklerini sanırlar ama bir halt da bilmezler eskiden psikolog mu vardır para verirsen seni dinlerim demek psikologluk arkidiş sen boy abdesti al namak kıl bol bol dua et KURAN oku rahat ol kafayı takma

0|0
    0|0
    • 8gün

b, in türlü şey denedim geçmedi. kitapla namazla geçecek olsa geçmişti emin ol. akıl da verme

• 8gün

başkalarının hayatı hakkında yorum yapmayı kes. akıla muhtaç olmasam burada psikolog aramazdım heralde. git işine

• 8gün

kes diyerek git işine dierek battıkca batıyorsun hepten sen duman olmuşun tedavin na mümkün maalesef klasik yurdum insanı

• Ben okuyordum bıraktım

0|0
    0|0
  • Psikoloji gördüm ancak sadede sağlık alanında

0|0
    0|0
  • Sorun nedir bacım ✋😂

0|0
    0|0
  • Psikoloji benim alanım nickimdende anlaşıldığı gibi :D

0|0
    0|0
  • Psikolog değilim ama iyi dinleyiciyimdir

0|0
    0|0
  • sorun ne yardımcı olabilirim bide devlet hastaneleri bir ücret almıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Hayır, yok.

0|0
    0|0
  • Para yoksa işte yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir psikolog size ücretsiz, online destek vermeyebilir. Düşünsenize herkesin sıkıntıları var ve hepimiz sıkıntılarımızı önemsiyoruz. Bizlere destek vermeye kalksa bu işin altından kalkamaz, vakit değerli.

Bunu istemek yerine, sorununuzu belirtip buradaki insanların görüşlerini alsanız daha iyi.

0|0
    0|0
    • 8gün

haklısınız. ama yazmaya kalksam çok uzun sürer. ve kimsenin uğraşmak isteyeceğini düşünmüyorum. psikolğa gidecek vaktim ve param da yok. devlettekilere gidecek zamanım yok

• 8gün

Düşünsenize bir psikoloğun da uzun uzun yazıları okuyacak vakti yoktur. Hastaneye bağlı, sosyal güvencenizi karşılayan bir uzmana görünebilirsiniz aslında.

Ya da kısa cümlelerle, internetten benzer sıkıntıları yaşayan insanları araştırabilirsiniz. Ben hep öyle yapıyorum, oldukça da sonuca erişmişliğim var.

Umarım size gönüllü yardım edecek birini bulursunuz ama ben ihtimal vermiyorum.

• sorun neki

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiler ve piskoloji okuyorum

0|0
    0|0
    • 8gün

seni takip ediyorum. bana mesaj atar mısın? yani yardım etmek istersen. ilk hastan olabilirim. ama aıkılabilirsin

• 8gün

Mesaj atamıyorum bnde marshallass face hesabıma yazabilirsin.

• Ben okuyorum

0|0
    0|0
    • 8gün

eğer istersen bana yardım eder misin? sıkılabilirsin ama. istemezsen sorun değil. eğer istiyorsan da ilk hastan olabilirim

• 8gün

tamam ediyorum yardım ilk senem yanlız

• 8gün

sorun değil. şimdi seni takip ediyorum bana mesaj atar mısın?

Yükleniyor...