Kapat

Psikolog ya da psikloji okuyan var mı?

eğer siz de istersiniz nline olarak terapi almak istiyorum. ama ödeyecek param yok.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sakın psikoloğa gitme onlar senden 5 beter herşeyi bildklerini sanırlar ama bir halt da bilmezler eskiden psikolog mu vardır para verirsen seni dinlerim demek psikologluk arkidiş sen boy abdesti al namak kıl bol bol dua et KURAN oku rahat ol kafayı takma

0|0
    0|0
    • b, in türlü şey denedim geçmedi. kitapla namazla geçecek olsa geçmişti emin ol. akıl da verme

• başkalarının hayatı hakkında yorum yapmayı kes. akıla muhtaç olmasam burada psikolog aramazdım heralde. git işine

• kes diyerek git işine dierek battıkca batıyorsun hepten sen duman olmuşun tedavin na mümkün maalesef klasik yurdum insanı

En İyi Kız Görüşü

• Bir psikolog size ücretsiz, online destek vermeyebilir. Düşünsenize herkesin sıkıntıları var ve hepimiz sıkıntılarımızı önemsiyoruz. Bizlere destek vermeye kalksa bu işin altından kalkamaz, vakit değerli.

Bunu istemek yerine, sorununuzu belirtip buradaki insanların görüşlerini alsanız daha iyi.

0|0
    0|0
    • haklısınız. ama yazmaya kalksam çok uzun sürer. ve kimsenin uğraşmak isteyeceğini düşünmüyorum. psikolğa gidecek vaktim ve param da yok. devlettekilere gidecek zamanım yok

• Düşünsenize bir psikoloğun da uzun uzun yazıları okuyacak vakti yoktur. Hastaneye bağlı, sosyal güvencenizi karşılayan bir uzmana görünebilirsiniz aslında.

Ya da kısa cümlelerle, internetten benzer sıkıntıları yaşayan insanları araştırabilirsiniz. Ben hep öyle yapıyorum, oldukça da sonuca erişmişliğim var.

Umarım size gönüllü yardım edecek birini bulursunuz ama ben ihtimal vermiyorum.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Psikoloji benim alanım nickimdende anlaşıldığı gibi :D

0|0
    0|0
  • Ben okuyordum bıraktım

0|0
    0|0
  • Psikoloji gördüm ancak sadede sağlık alanında

0|0
    0|0
  • Psikolog değilim ama iyi dinleyiciyimdir

0|0
    0|0
  • sorun ne yardımcı olabilirim bide devlet hastaneleri bir ücret almıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Hayır, yok.

0|0
    0|0
  • Sorun nedir bacım ✋😂

0|0
    0|0
  • Para yoksa işte yok

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• sorun neki

0|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiler ve piskoloji okuyorum

0|0
    0|0
    • seni takip ediyorum. bana mesaj atar mısın? yani yardım etmek istersen. ilk hastan olabilirim. ama aıkılabilirsin

• Mesaj atamıyorum bnde marshallass face hesabıma yazabilirsin.

• Ben okuyorum

0|0
    0|0
    • eğer istersen bana yardım eder misin? sıkılabilirsin ama. istemezsen sorun değil. eğer istiyorsan da ilk hastan olabilirim

• tamam ediyorum yardım ilk senem yanlız

• sorun değil. şimdi seni takip ediyorum bana mesaj atar mısın?

Yükleniyor...