1 günde 200 tl nasıl bulurum?

arkadaşlar başlıkta net zaten fogıjgfdçkj İstanbul'da üniversite öğrencisiyim burda hiç akrabam yok sadece arkadaşlarım var çok acil 200 tl nakite ihtiyacım var ne yapabilirim?

Güncellemeler:
3gün Adileşmeden basitleşmeden cevap verin, bir kızın sadece kendini harcayarakmı üç beş kuruş bulabiliceğini düşünüyosunuz. İnsan olun biraz.

0|0
12|40

En İyi Kız Görüşü

• Harcamalarına dikkat etmelisin.
    Üni öğrencisi olduğu söylüyorsun, bu tutumlu olman demek.
    Kimse karşılıksız çıkartıp sana para vermez, yine yakın çevrenden iste ne isteyeceksen.

0|0
    0|0
    • 3gün

işte maalesef salaklık bende ki ben cebimde oldumu kimseden sakınmadığım için böyle oluyor. haklısın sağol

• 3gün

Kenara at, zor zamanların için.
      Kimsede bilmesin ne kadar olduğunu.
      Bulunduğun ortam ve yaş aralığına bağlı çevren hazır tüketmeye yönelik bir çevre.
      O yüzden hesap , kitap ve zaten senin olan birşey üzerinde bencillik yap biraz.

• 2gün

Teşekkür ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 40

• Arkadaşlarından borç alarak veya ailenden isteyerek 😄 200 lira yani 😄 bulması çok problem olmasa gerek 😄 az önce biri 30 bin lira arıyordu 😄 onun işi zor işte 😄

0|0
    0|0
    • 3gün

Bugünlerde böyle sorular çok karsilasiyom burada iyice dilenci yatağı oldu tanımadığı insanlardan para alınır mı yazık. Ya

• 3gün

@Komutan-AlemdaR son zamanların popüler sorusu buysa biz de bu akıma ayak uyduralım 😄 biz de soralım 😄 belki yardım eden çıkar da evin kirasını toplarım 😄 225 lira lazım bana da 😂😂😂

Neyse iki gün inşaata gider amelelik yapar çıkartırım parayı 😄 vazgeçtim sormaktan 😄

• 3gün

@Komutan-AlemdaR herkes yanlış anladı para dileniyorum zannetti kimseden para istemiyorum almamda

• Yani 1 günde olmaz belki 2 günde bulabilirsin çalışarak anlatabilirim
    çok üzülüyorum bu ögrencilerin haline aslında ek iş yapmaları lazım ama düzgünde iş kalmadı ki herkes farklı algılıyor maalesef.

0|0
    0|0
  • ben burdakilere inanmıyorum, yok para yollayayım yok sana part time iş bulayım..
    bilmiyorum ama öyle insan bulman çok zor..
    amaç kötü olabilir

1|0
    0|0
  • annenin babaın kızacağını düşünsen bile gerçeği söyleyerek onlardan iste. kimseye boyun eğmene veya kendinden taviz vermeye kalkma.

0|0
    0|0
  • annen baban

0|0
    0|0
    • 3gün

annemlerin yolladığı paradan arkadaşıma borç verdiğim için söyleme ihtimalim bile yok. tabi borç ver dostuna gerisini unut

• 3gün

Ozaman yapabilecek bir şey kalıyor. Yani sen bir kızsın ve bir gecede vurgun yapabilirsin :)

• bulamazsın

0|0
    0|0
  • Yalancı :)

0|0
    0|0
  • çalışarak

0|0
    0|0
  • işini bitirdikten sonra komidinin üstünden paranı alabilrisin :D

0|1
    3|0
  • 20 arkadaşın olsa
    Her biri rahat 10 tl verir

1|0
    0|0
  • elindeki telefonu satabilirsin

0|0
    0|0
  • Sefaköyde misin

0|0
    0|0
  • Bir günde 200 tl falan bulamazsın anca çalarsın başka türlü yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
  • Herkes nedense 200 TL. arıyor.

0|0
    0|0
  • Borç isteyebileceğin kimsen yoksa 2 blow a bulursun.

0|1
    1|0
  • Cok acil birini bulmalisin

0|0
    0|0
  • iyi bir yerde 24 saat garsonluk yapabilirsen belki 200 tl verebilirler tam gün çalıştığım için veya her hangi bir banka uyesiysen nakit avans iste

0|0
    0|0
  • çalış

0|0
    0|0
  • Bir günde 200 tl iyi bir maskotlukla olabilir bir kız arkım palyaço kılığına girdi 2 saatte 100 tl kazandı araştır bakalım

0|0
    0|0
  • Kredi kartin veya banka kartınıza varsa eski limiti zorla

0|0
    0|0
    • 3gün

eski banka kartlarımı kontrol etmemistim belki 3 beş vardır içinde hemen kontrol ediyorum sağol

• 3gün

Rica ederim

• Kardeşim istanbul'da neredesin yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • 3gün

herkes yanlış anladı para dileniyorum zannetti kimseden para istemiyorum almamda

• 3gün

yok tepkim size değildi zaten herkes maşallah sanki fikir almak için değil bana para verin yazmışım gibi tepki vermiş oyüzden yazdım. Düşünmeniz yeter Allah razı olsun ama alamam.

• 3gün

kardeşim o zaman iş buluyim sana part tıme çalış

• Çok sorulan bir soru.. iddaa yap

0|0
    0|0
  • yazık valla :D

0|0
    0|0
  • konsluk?

0|0
    0|0
  • o iş çok zor hanfendi 50 60 birşey olsa günübirlik bir işe sokabilirdim sizi

0|0
    0|0
  • Yardımcı oluruz senin gibi okuyana İstanbul neresindensin

0|0
    0|0
  • eşyanı satıcan naapıccan ben saatimi satmıştım 20 liraya iki tane beyzade şarap almıştım :))

0|0
    0|0
  • Gündelik işe bak çalış kimse duymaz feryadı ni

0|0
    0|0
  • napcan söyle bir önce :)

0|0
    0|0
  • Hocalarından iste

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 11

• Günlük işe gir bulabiliyorsan

0|0
    0|0
  • esya satabıırsın telfonn vs gıbı elektrnık esyalrı

0|0
    0|0
  • Ailenden iste.. Ya da part time is bul

0|0
    0|0
  • kızım kendını satmadan 1 gunde 200 lıra veren baska bıyer yok o para sadece komıdının ustunnden alabılırsın

0|0
    0|0
  • Anne babadan iste işte

0|0
    0|0
  • iddia oyna diycem ama ben geçen hafta bütün harçlığımı kaybettim :/ çok da güvenme yani

0|0
    0|0
  • telefonunu ya da bilgisayarını ya da tabletini satabilirsin 2. el olarak

0|0
    0|0
  • Bulursan bana da söyle 😂

0|0
    0|0
  • Metro da dilen

0|0
    1|0
  • cok yakin arkadaşlarından al biraz biraz

0|0
    0|0
  • Böyle bir soru sormuşsun insanlardan nası bir cvp bekliyorsun?
    Part time iş bulayım msjlarına cvp yok
    Palyoçoluk msjlarına cvp yok
    ıban no gönder msjlarına cvp yok
    NE BEKLİYORSUN?

0|0
    0|0
Yükleniyor...